Kolejny rekord zakażeń w Polsce. Minionej doby blisko 25 tysięcy nowych przypadków koronawirusa

9

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o 24 692 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Po trzech dniach przerwy znów mamy rekordową liczbę zachorowań w kraju.

Najwięcej zakażeń odnotowano w województwach: wielkopolskim (3952), mazowieckim (2797), dolnośląskim (2324), małopolskim (2245) i śląskim (2165). Niestety, rekordowo wysoką liczbę zakażeń odnotowano również w naszym regionie. Minionej doby na Opolszczyźnie potwierdzono 644 nowe przypadki zakażenia.

W całym kraju odnotowano też rekordową liczbę zgonów, których przyczyną był COVID-19. Nie żyją 373 osoby, 316 spośród nich miało choroby współistniejące.

9 KOMENTARZE

  1. Więcej tępych feministek niech spaceruje,to na pewno będzie mniej koronawirusa.Głupie baby co w głowach nitka łącząca uszy tylko jest co?.Masakra.Na miejscu rządu dzisiaj ogłaszam zamknięcie wszystkiego(oprócz spożywki) łącznie z godziną policyjną oraz możliwością odejscia od domu na max 5km(no chyba że do pracy).I temat pandemii by się zakończył za ok 3-4tygodnie.Tyle w temacie.

  2. cyniczni gracze wyprowadzają bezrozumną młodzież na ulice, w czasie pandemii, nie bacząc na tragiczne skutki dla uczestników i ich rodzin.Czy głupota i nieodpowiedzialność ma jakieś granice?

  3. Wulgarne lemparzystki doprowadzily do tego, ze ludzie beda tracic prace, nie beda miec srodkow na zycie a inni beda umierac!!!! Powinny byc ukarane. Wszyscy bedziemy cierpiec przez feministki z obrzydliwym słownictwem.

  4. Banda nieodpowiedzialnych dzikusów jarmarki sobie urządza. W oparach wirusa i benzenu rozsiewa zarazę. Jeszce zbiorowe pierdzenie zorganizujcie jak za mało smrodu. A władze miasta zamiast wpoić tumanom, że to nie czas na zabawy, to jeszcze przyklaskują w błysku fleszy i sie lansują. Pogonić to towarzystwo wzajemnej adoracji, bo całkowicie to matołkowo zniszczą. A szefowa Benzen City niech ruszy w końcu tą dynią i się zastanowi co wyprawia. W pale się nie mieści jak można być tak nieodpowiedzialnym w czasie pandemi. Rykowiska sobie urządzają i się bawią w stadzie a potem będzie płacz. Do dymisji ta cała śmietanka towarzyska, bo na taczkach was wywiozą w końcu za to szaleństwo, które serwujecie normalnym mieszkańcom!!! Biorą tyle forsy a nic nie robią pożytecznego. Pół dnia przepierdzą a pół przemaszerują. A kasa leci.

  5. Czuć smród i zatęchły smród onuc przekazu dnia z TVPiS,powyższe to cyctaty z Woronicza i Torunia.

    Tak tępa propaganda wymaga by prezes Kurski miał ochronę służ państwa, czego oni się tam w PiSie boją, gniewu ludu? Nie może przecież tak być, oni dla suwerena wszystko by oddali co … mogą komuś innemu zabrać.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj