Kolejny przypadek koronawirusa w powiecie. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do kozielskiego szpitala

13

Opolski urząd wojewódzki poinformował o kolejnym przypadku zakażenia koronawirusem w regionie. Chorym jest starszy mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Jak informują służby prasowe wojewody opolskiego, mężczyzna w wieku senioralnym zaraził się koronawirusem lokalnie. Stan pacjenta jest oceniany jako ciężki, mężczyzna jest hospitalizowany w szpitalu monoprofilowym w Kędzierzynie-Koźlu.

To czwarty potwierdzony dziś przypadek zakażenia w naszym powiecie. Rano urząd wojewódzki informował o dwóch starszych mężczyznach oraz kobiecie w średnim wieku, którzy zarazili się lokalnie.

13 KOMENTARZE

  1. Ludzie mówią, że gdyby nie układzik cebulowej z olejowym, to zakaźny byłby w Opolu? Ciekawe, czy to prawda bo mówiła, ęe tak nas kocha? Przed wyborami oczywiście.

  2. Co to znaczy „lokalnie” ? Ja jakoś tak rozumiem, że od kogoś kto już był nosicielem, a ten hospitalizowany miał z nim kontakt gdzieś w jego miejscu zamieszkania… Czy dobrze rozumiem? A jeżeli tak to to „coś” czyha na kolejne ofiary w pobliżu. Pilnujmy się.

  3. Włożono w szpital masę kasy.Kiedy to się skonczy ,nikt nie zabierze sprzętu, więc przestancie pieprzyć bez sensu.Bezmózgowcy twierdzą,że ścieki lecą do mieszkań a wirusy wpadają ze szpitala do naszych okien.Same pierdy popychacie.Wiem,że mózgi niewietrzone głupieją,ale może można poczytać coś poza kk 24 .Umyć okna,ręce, tyłki.Pa

  4. Po ustaniu tej pandemii nasz szpital długo jeszcze nie będzie mógł wrócić do poprzedniego funkcjonowania (procedury bezpieczeństwa). Zgadnijcie, kto przejmie tę rolę i zgarnie kasę? I o to właśnie chodziło „wyróżniając” nasz szpital. Cebula i Smarowidło to wiedzą.

  5. po dwóch kolejnych komunikatach ministerstwa zdrowia Opolszczyźnie nie zmieniła się ilość zakażonych. To bardzo ciekawe, tak pod teorię pana Andrzeja że ilość zakażeń się zmniejsza. I nawet chyba się zmniejsza, bo na mapie MZ pokazują 80

Skomentuj