Kolejny kierowca z naszego powiatu pożegnał się z prawkiem. Jechał przez wieś z prędkością 106 km/h

11

Sobotni poranek nie mógł rozpocząć się dla niego gorzej. 36-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego wpadł podczas kontroli drogowej w Izbicku (powiat strzelecki). Mężczyzna w terenie zabudowanym gnał z prędkością 106 km/h.

Do zatrzymania kierowcy osobowego seata doszło krótko po godzinie 9. Policyjne urządzenie do pomiaru prędkości pokazało, że jego kierowca w terenie zabudowanym jedzie z prędkością 106 km/h.

Policjanci wylegitymowali kierowcę seata, którym okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem, ale to nie koniec jego kłopotów. Mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy. Przez najbliższe trzy miesiące 36-latek odpocznie od siedzenia za kółkiem.

11 KOMENTARZE

    • To dobrze..teraz czas na ciebie bo tutaj nie masz już nic do szukania.Im mniej tym lepiej wiec spadaj z tego portalu bo nie da się czytać twoich chaskich tekstów z docinkami.Inni też cię oceniają,a na tym portalu już się tego nazbierało..Zamilknij i tyle.

     • A co to takiego chaski tekst?
      To jest jakiś syberian haski?
      Czy inny jakiś?
      Poza tym rada.
      Jeśli nie da się czytać, to po prostu nie czytaj i nie chwal się tym że nie możesz.

 1. Do observera…Specjalnie napisałem chaskich…miało byc troche inaczej ale sie nie domysliłeś…A rady to dawaj sobie samemu ,dobrze zrozumiałeś zarozumiały nauczycielu?Rada taka:spadaj raz na zawsze ze swoimi docinkami ,które nic tu na tym portalu nie wnoszą.

  • Gdybyś nie zapomniał o jednej literce, to nie musiałbyś cwaniś że napisałeś coś celowo.
   A tak, głupio wyszło i trzeba udawać coś, nawet przed samym sobą.
   Moje teksty jednak coś wnoszą, pokazują IQ różnych mix-sów.

   • Własnie ze nic nie wnoszą!!!Potrafisz tylko dogryzać innym i tyle.To jest wszystko na co cie stać kapuściaku jeden.Tak zachowuje się ktoś kto jest wyjątkowo niedowartościowany i próbuje za wszelkoą cenę się pokazać.A twoje IQ=0.Więcej nie odpowiadam,bo szkoda czasu na takiego drętwego pajaca jak ty!

Skomentuj