Kolejne ofiary koronawirusa w kozielskim szpitalu. Zmarły dwie starsze kobiety

14

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę o 603 nowych przypadkach koronawirusa i trzynastu ofiarach śmiertelnych COVID-19. Dwa zgony odnotowano w kozielskim szpitalu.

W części zakaźnej kozielskiego szpitala zmarła 85-letnia mieszkanka Opola oraz 88-latka z powiatu głubczyckiego. Jak informują służby sanitarno-epidemiologiczne, obie panie były obciążone chorobami współistniejącymi. To 65. i 66. ofiara COVID-19 w naszym regionie.

W porannym raporcie ministerstwa znalazła się też informacja o czternastu nowych zakażeniach odnotowanych na Opolszczyźnie. W tym gronie jest jeden mieszkaniec naszego powiatu. To mężczyzna w wieku senioralnym, który przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej w kozielskim szpitalu, jego stan lekarze określają jako ciężki.

14 KOMENTARZE

    • Idź do pracy w szpitalu, potrzebują wolontariuszy, szpital przynajmniej na sprzęcie zaoszczędzi bo tobie kombinezon nie będzie potrzebny. Przecież koronawirusa nie ma…

  1. Ten propagandysta 3 rzeszy jakby te dzisiejsze kłamstwa dot. tego śmiertelnie groźnego wirusa słyszał to by nie uwierzył że tak można z ludźmi manipulować. Czy te pacjentki miały zrobiony test PCR? który to wykazuje wszystkie możliwe wirusy. Niech media w końcu skończą tą propagandę z tą chorobą bo w to już tylko garstka ludzi wierzy. Koronawirus to choroba jak każda inna tylko wariaci nakazy i zakazy wprowadzili by ograniczyć naszą wolność i małe firmy do upadłości doprowadzić.

    • Szanowna Pani,nie propaguję III Rzeszy tylko podałem cytat dotyczący medialnych nanipulacji.Jeżeli wspomina Pani i faszyźmie to proszę przeczytać program wyborczy NSDAP i porównać go z planem gospodarczym Unii Europejskiej,liczę na wyciągnięcie wniosków bez potrzeby unoszenia się.

  2. Kate bredzisz jak potłuczona. Zmarły dwie osoby które znałem. Jedna z nich z Kędzierzyna. Oczywiście miały choroby współistniejące. Ale nie były to choroby śmiertelne. Dopiero zarażenie korona wirusem sprawiło, że zmarły. Na AIDS też się nie umiera. A nie powiesz chyba że AIDS to sciema?

  3. Do Xxx – brednie to ty opowiadasz czy w tym wieku nie umiera się śmiercią naturalną. Średnia życia kobiet w Polsce jest wiele niższa o mężczyznach nie wspomnę. Wytłumacz tylko dlaczego tyle kasy nie pompuje się na walkę z rakiem, udarem czy zawałem?, bo to pan Gates nie ma interesu w tym. Łatwiej jest wmówić komuś że ma bezobjawową koronę niż to że go serce uciska. Tyle w temacie.

  4. Ja mam bezobjawowy wstręt chodzenia do szkoły ciekawe ile uczniów to ma to dopiero jest epidemia mam a muszę chodzić i co i cisza o tym wirusie a jest gorszy bo atakuje mózg ile ludzi ma bezobjawowy wstręt chodzenia do pracy chodzą bo muszą dlatego w tv o tej chorobie się pisze !!!

  5. Człowiek miał 63lata był chory, ale mógł z tym żyć jeszcze wiele lat. Zaraził go ktoś i wirus skrócił mu życie o kilkanaście lat. Nie warto być cwaniakiem bo możesz mieć niespodziankę.

  6. MUSI wam być bardzo ciężko żyć w stresie, że dopadnie was coś, czego nie ma ! Na waszym miejscu zaczęła bym się bać jakiejkolwiek choroby ponieważ nikt was nie będzie leczył.powiedzą ze to covid a na to nie ma leku. Człowiek umiera na zawał a przypiszą mu covid bo za to mają kasę. Choroba bezobiawowa, to mnie najbardziej rozbawia! Co powiedział minister? Maseczki nie chronią, maseczki mają przypominać. DEBILIZM!

Skomentuj