Kolejne dwie ofiary koronawirusa w kozielskim szpitalu. To starsza kobieta i 57-letni mężczyzna

7

Ministerstwo Zdrowia w porannym raporcie poinformowało o siedmiu nowych przypadkach śmierci z powodu koronawirusa. Dwie ofiary zmarły w szpitalu jednoimiennym w Kędzierzynie-Koźlu.

W całym kraju odnotowano łącznie 152 nowe przypadki zachorowania na koronawirusa. Sześć z nich dotyczy naszego regionu, w tym jeden mieszkanki powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego w średnim wieku, która jest w dobrym stanie i przebywa w izolacji domowej.

Niestety, w ostatnim czasie wzrosła liczba ofiar śmiertelnych koronawirusa. Dwa nowe przypadki zgonów odnotowano w szpitalu zakaźnym w Kędzierzynie-Koźlu.

Zmarła 87-letnia mieszkanka powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego oraz 57-letni mieszkaniec powiatu prudnickiego. Oboje byli hospitalizowani w szpitalu monoprofilowym w Kędzierzynie-Koźlu.

7 KOMENTARZE

    • Myślę, że jak nie było koronawiruska to też umierali ludzie w K-K szpitalu.

      ps. wyrazy współczucia dla rodzin. teraz to nawet nie można w większym gronie pożegnać się :(

  1. Można ponarzekać,że najwięcej umiera w szpitalu w Tychach.Zanim napisze ktoś bzdurę,niech pomyśli.Apropos, czy już ludzie nie umierają na pospolitego raka czy zawał?Podejrzewam,ze nadal sporo.Pewnie i wypadkach.Siedzieć na dupie w domu i tyle.

    • Sama siedź na dupie w domu. Ten wirus był, jest i będzie czy ci się to podoba czy nie. A w domu przetrzymują nas bezprawnie. Nie ma klęski żywiołowej, nie ma stanu nadzwyczajnego ani wojennego. Ale rozumiem to co powie rząd to dla Pani święte?

  2. Gibons gibons. Gdzie jesteś.? Mówiłam że ludzie tam będą umierać to mówiłeś że miejsca tam dla mnie nie ma i mam iść do psychiatryka. Teraz wiesz dlaczego jednak wybieram psychiatryk.

Skomentuj