Kolejna uliczka przy rynku doczeka się remontu. Magistrat organizuje konsultacje z mieszkańcami

5

Tak jak inne uliczki prowadzące do rynku, także ul. Henryka Sienkiewicza odzyska swój historyczny charakter. Urząd miasta rozpoczął prace nad tą inwestycją. Podczas konsultacji mieszkańcy będą mogli zapoznać się ze wstępną koncepcją zadania.

Spotkanie odbędzie się w przyszły wtorek (27.07) o godzinie 16:00 w sali nr 229 urzędu miasta przy ul. Piramowicza 32.

Podczas konsultacji urzędnicy zaprezentują dwa różne warianty inwestycji. Koncepcje przebudowy drogi są już dostępne pod linkiem:

https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/1265/21074/dokumentacja-projektowo-kosztorysowa-przebudowy-ul-sienkiewicza-w-kedzierzynie-kozlu.

5 KOMENTARZE

  1. Nie wyremontowano jeszcze przyległych do rynku ulic Złotniczej i Sybiraków. A przecież też były konsultacje.
    Już nie wspomnę jak wygląda ulica Poniatowskiego a zwłaszcza chodniki. Więc zamiast to w pierwszej kolejności zrobić to rzekome konsultacje ulicy która jest w lepszym stanie. Ulice Sienkiewicza, Skłodowskiej i Czerwińskego można w kolejnych etapach. Także urzędnicy magistratu włączcie myślenie i nie róbcie z ludzi idiotów bo sami się ośmieszacie.

  2. Róbcie swoje. Dajcie sobie spokój z konsultacjami. Zawsze znajdą się jakieś karminadle, czy krzywe buźki, które będą ze wszystkiego niezadowolone i będą pieprzyć trzy po trzy, np. konsultacja była, ale cóż z tego skoro karminadel w tym czasie smażył się na patelni i nie mógł być obecny, a buźce tak się buźka wykrzywiła, że nie widział na jedno oko.

  3. Ale się teraz rozmowni zrobili. Czyżby chcieli tam zrobić plac zabaw, parkingi i ogródki piwne? Zatrudnijcie fachowców, a nie kolesi-dyletantów i przestańcie się ośmieszać.

  4. I ja się pytam po co to wszystko??? Z tej betonowej pustyni i tak nie zrobicie sielskiego i anielskiego miejsca dla biznesu i spotkań towarzyskich bo potrzebne by były wysiedlenia malkotlentow którym wszystko przeszkadza i chcą wszystko zniszczyć. Czasami się tylko dziwię jak to jest możliwe że targowisko tak długo stoi nie zdewastowane lub spalone.

  5. Wszędzie powinna być kostka ale powinien być zakaz wjazdu pojazdom! Bo z tego co widziałam to przejeżdzają nawet przez sam rynek. Rynek powinien być tylko dla pieszych jak i uliczki wokół. Niech ci co jeżdżą autami troche Pospaceruja.

Skomentuj