Kolejna uliczka na kozielskiej starówce odzyskała dawny blask. Urząd miasta zakończył inwestycję

4

Gruntowna przebudowa ulicy Czerwińskiego zakończona. Droga właśnie przeszła odbiory techniczne. Pozostaje tylko czekać na pozwolenie na użytkowanie wydawane przez starostwo powiatowe i szlabany znikną. Przejazd możliwy będzie już na dniach.

To kolejna z uliczek prowadzących do rynku, która odzyskała swój historyczny charakter. Stary i popękany asfalt zastąpiła nawierzchnia z kostki granitowej. Inwestycja miała charakter kompleksowy, co oznacza, że wymienione zostały przebiegające pod drogą sieci i instalacje.

To jednak nie koniec prac w sercu Koźla. Cały czas trwają roboty przy ulicach Pamięci Sybiraków oraz Marii Skłodowskiej-Curie. Inwestycje realizowane są zgodnie z harmonogramem.

4 KOMENTARZE

  1. Czy w tym mieście niemożliwości odbiór polega na staniu w kółeczku i opowiadaniu kawałów sądząc po uśmiechach czy sprawdzeniu inwestycji i szukaniu usterek i niedoróbek.

    • Zdecydowanie odbiór polega na opowiadaniu bzdur itp. Doskonałym przykładem jest ulica limanowskiego. Tu odbiór przez „urzędnika” z całą pewnością polegał na opowiadaniu dowcipów – cała ulica to jakiś żart

  2. Jeszcze jakby nasza władza ściągnęła czerwone gwiazdy z bramy cmentarza żołnierzy sowieckich to by była wisienka na torcie.
    Może zdąży na przyjazd premiera Morawieckiego?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj