Kolejna ofiara śmiertelna koronawirusa. W kozielskim szpitalu zmarła 82-letnia kobieta

7

Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek o 615 nowych przypadkach koronawirusa i 15 ofiarach śmiertelnych COVID-19. Jeden ze zgonów odnotowano w kozielskim szpitalu.

W kozielskiej lecznicy zmarła 82-letnia mieszkanka powiatu oleskiego. Jak informują służby sanitarno-epidemiologiczne, kobieta była obciążona chorobami współistniejącymi. To 55. ofiara COVID-19 w naszym regionie.

W porannym raporcie ministerstwa znalazła się też informacja o 17 nowych zakażeniach odnotowanych na Opolszczyźnie.

7 KOMENTARZE

  1. Okej, zmarł z powodu c19, wszystko spoko, ale możecie podać co to były za choroby współistniejące? Może przez te choroby zmarł?

    • Ja to rozumiem, tylko że masz raka, dostajesz udaru łapię cię grypa i umierasz na c19 :) Coś tu nie pasuję…

  2. Poprostu korony NIEMA albo inaczej wszyscy zmarli mieli choroby współistniejące- pytam się ile każda z tych zmarłych osób miała tych chorób?. Obudźcie się – niema zmarłych na grypę, raka, czy innych chorób tylko wszyscy umierają na koronę. Gospodarkę zajechali rozwinął się tylko pan Gates i Bezos i jeszcze wierzycie w tą waszą koronkę?

    • Twierdzisz że koronawirusa NIE MA😕
      Czyli cały świat zgłupiał na MAXA i ludziska na wszystkich kontynentach dostały świra. Tylko Ty jeden jesteś mądry😀 Tak mądry, tak mądry, że przejdziesz do historii jako najmądrzejszy na świecie, w dodatku mieszkający w Kędzierzynie-Koźlu😂😂😂

Skomentuj