Kolejna ofiara COVID-19 w kozielskim szpitalu. W całym kraju znów rekordowa liczba zakażeń

7

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w piątek o 4739 nowych przypadkach koronawirusa. To kolejny dzień z rekordową liczbą zakażeń w kraju.

W całym kraju odnotowano też 52 przypadki zgonów, których przyczyną był COVID-19 (w 6 przypadkach był jedyną przyczyną, pozostali zmarli mieli choroby współistniejące). Jeden ze zgonów odnotowano w części zakaźnej kozielskiego szpitala. Ofiara to 69-letnia kobieta z powiatu brzeskiego. Jak informują służby sanitarno-epidemiologiczne, pacjentka była obciążona chorobami współistniejącymi.

Na Opolszczyźnie odnotowano dziś aż 116 nowych potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Od początku epidemii w regionie odnotowano 94 przypadki śmiertelne COVID-19.

7 KOMENTARZE

 1. Ależ władza boi się protestów, dlatego trzeba pewnie znowu nas zamknąć :) niektórzy to się pewnie będą cieszyć, tak jak stado baranów czeka na szczepionkę, którą zrobili w pół roku, normalnie trzeba robić 6-8 lat, ale może zrozumiecie jak dostaniecie bęcki od policji/wojska(bezkarność plus) gdy wejdą wam do domu i zasczepią nie wiadomo czym. A później będziecie umierać, powodzenia dla was i wiary we władzę.

  • @Prawdziwymieszkaniecodkdok, właśnie przez takich baranów i ignorantów jak ty jest tyle zakażeń, chciałbym abyś sam się palancie o tym przekonał jaka to jest groźna choroba. Przez kieszeń do głowy to najszybciej wchodzi, dlatego straż miejska i policja powinny rygorystycznie podejść do egzekwowania prawa, noszenie maseczek odległości i mycie rąk to podstawa, brak maseczki 500 zł bez dyskusji albo wniosek do sądu.

   • Niech egzekwują prawo, ale zgodne ze wszystkim, a nie jakieś śmieszne rozporządzenia. Siedziałeś w domu na lockdownie? Większość chodzi w masce a zakażenia wzrastają. Jeśli ty wierzysz w szczepionkę i inne pierdoły to niezły matoł z ciebie :) Nic dziwnego że jest jak jest, co będziesz mnie bić bo jestem bez maseczki? Nawet jak ktoś ma problemy zdrowotne? Mniej tv i zastanów się po której chcesz być stronie. Przez kieszeń do głowy najszybciej wchodzi, buahahahahahahahaha chłopie ludzie boją się mandatu a nie wirusa więc co to za epidemia? I gdzie stan wyjątkowy mądralo?!

    • @Prawdziwymieszkaniecodkdok, „Nawet jak ktoś ma problemy zdrowotne?”, – nie jeśli taka osoba będzie posiadała zaświadczenie od lekarza, dotychczas co drugi młody człowiek nagle ma „problemy z oddychaniem” i nie nosi maseczki, oczywiście wierutne kłamstwo tak to wykorzystywali, a policja jedynie pouczała, od dziś się to skończy i bardzo dobrze, policja do roboty!.

  • Panie ”prawdziwyitd.” takich ludzi jak ty powinno się natychmiast odizolować od społeczeństwa i wysłać na jakieś zadupie, ponieważ stwarzasz zagrożenie gorsze od tego wirusa i innej zarazy. Masz gdzieś przyjaciół i rodzinę, jesteś egoistą pierwszej klasy.

  • Powinno być takie prawo, iż Ci co chodza bez maseczki, w razie zachorowania na covid 19, nie będa przyjmowani do szpitala.
   Niech wtedy sami sobie radza.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj