Kolejna droga przy Rynku do remontu. Rozstrzygnięto przetarg na przebudowę ul. Czerwińskiego

1

Po przebudowie kozielskiego rynku urząd miasta sukcesywnie remontuje uliczki w jego najbliższej okolicy. Wiosną swoje oblicze zmieni ulica Czerwińskiego łącząca Rynek z Placem Raciborskim.

W przetargu zwyciężyło konsorcjum firm PHU Profectus i zakład ogólnobudowlany Artur Kiowski. Remont będzie miał kompleksowy charakter, przebudowana zostanie droga wraz z chodnikami, kanalizacją sanitarną i deszczową, wymienione zostanie też oświetlenie i oznakowanie ulicy.

Inwestycja warta 1,643 miliona złotych rozpocznie się wiosną, a wykonawca ma 140 dni na jej realizację. Remont Rynku miasto zakończyło w 2019 roku, od tego czasu odnawiane są przylegające do niego uliczki. Jak do tej pory przebudowano ulice: Anny, Sądową, Limanowskiego i Piramowicza.

1 KOMENTARZ

  1. Czy będzie tak samo wyremontowana jak ulice: Złotnicza, Sybiraków i Sienkiewicza ? Ponad rok temu były konsultacje w UM w tej sprawie… I nic. Prawda jest taka że pierwszej kolejności powinny być wyremontowane ulice Złotnicza i Poniatowskiego ze względu na zły stan chodników i jezdni.

Skomentuj