Kolejna akcja ratunkowa z udziałem śmigłowca LPR. Kobieta doznała udaru, a nie było wolnej karetki

10

Kilkanaście minut po zakończeniu akcji ratunkowej przy ulicy Stalmacha w Śródmieściu, straż pożarna i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ponownie interweniowali w Korzonku w powiecie kędzierzyńsko-Kozielskim. 

Operator numeru alarmowego odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że 67-letnia kobieta prawdopodobnie doznała udaru i wymaga pilnej pomocy medycznej. Z uwagi na brak wolnej karetki, zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i straż pożarną. Strażacy zabezpieczyli miejsce lądowania na boisku w Korzonku, gdzie pilot śmigłowca bezpiecznie wylądował. Kobieta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

10 KOMENTARZE

  1. To chyba jakaś kpina. To już druga taka akcja dzisiaj. Koszt pracy zespołu śmiglowa jest droższa niż karetki a więc…. Jak może brakować karetki na miasto możliwoci ? Chemia, pobliski węzeł drogowy. To już nie pierwszy raz. Może w końcu do władz tego syfu dojdzie że trzeba powiększyć flotę z zespołami medycznymi że to co teraz jest to za mało.

    • Pewnie wolałbyś efekt zielonej wyspy. Wtedy wszystko by zlikwidowali albo sprzedali za granicę. Niech się te platfusy w końcu wezmą za coś w tym Pacanowie. Bo kasę na głupoty wydają zamiast zakupić kilka karetek.

  2. Przepraszam że zapytam! Może ktoś wie gdzie podziały się nasze karetki? Toż to zakrawa na kpinę i jakąś paranoje wszędzie dojeżdża straż pożarna i helikopter, coś nic nie piszecie gdzie zniknęły karetki.

  3. Czy w tym kraju zostało jeszcze coś do spieprzenia? Edukacja spieprzona. Sadownictwo też. Gospodarka się sypie. Szpitale coraz bardziej zadłużone. Nawet transport medyczny udało im się zdewastować. Co chwilę informacja o braku karetki. Do zawałów jeżdżą strażacy.

    • Za dużo się chyba antypolskiej pseudostacji tFAŁSZnPO24 naoglądałeś i kwilisz jak to jest ze wszystkim źle a jak było wspaniale za ryżego i bandy plafonów. Jak teraz się gospodarka sypie to za platfrędzli była dawno zasypana i ciężko było ją odkopać. Tak ci piorą ten mózg te wybiórcze, niuskwiki, łonetyi i to śmieszne tvnowskie dziadostwo.

  4. Po przejęciu władzy przez sektę ciągle u nas występuje problem z karetkami. Po co to ruszali ? Zemsta ? W d.pie mają nasze zdrowie i życie – słupki są najważniejsze bo pasiaki czekają…

Skomentuj