Kolarski weekend w Kędzierzynie-Koźlu. Dziś i jutro zawody w Śródmieściu, w niedzielę XXVII Bryksy Cross

8

W ten weekend powiat kędzierzyńsko-kozielski będzie areną zmagań kolarzy z całej Polski. Trzydniowe ściganie rozpoczęło się dziś w Śródmieściu i będzie kontynuowane jutro. W niedzielę 27. edycja Superpucharu Polski w kolarstwie przełajowym Bryksy Cross.

Trzydniowe ściganie rozpoczęło się już w piątek od godzin porannych. W Śródmieściu Kędzierzyna-Koźla odbywa się wyścig kolarski Niepodległa im. Wernera Lepicha, nad którym patronat sprawuje prezydent miasta.

Jutro przyjdzie czas na trzeci Cross Kędzierzyn Tribike, którego uczestnicy będą rywalizować na przełajowej trasie za krytą pływalnią. Z kolei w niedzielę rywalizacja przeniesie się do Gościęcina, w którym odbędzie się już 27. edycja Superpucharu Polski w kolarstwie przełajowym Bryksy Cross.

8 KOMENTARZE

  1. I bardzo dobrze że się coś dzieje w tym covidowym wariactwie. Wszystko zamknięte od dwóch tygodni a liczby i tak nie spadają, a wręcz przeciwnie rosną.

  2. „Do dnia 29 listopada 2020 r. zakazuje się organizowania i przeprowadzania wydarzeń sportowych lub współzawodnictwa sportowego polegających na bieganiu, chodzie sportowym lub jeździe na rowerze” cytat z rozporządzenia. Potem zdziwienie, że ludzie maja w d…. maseczki i inne. To teraz czekamy aż jakiś rudy zadzwoni jutro na policję i bedzie po imprezie:D

    • Mnie już nic w tym pacanowie nie ździwi. Co ich tam obchodzą rozporządzenia. Widocznie poziom oleju w mózgownicach rządzących tą aglomeracją, spadł poniżej ostatniej kreski i jadą już na rezerwie. Prezydent miasta sprawuje patronat karwasz twarz. Śmiechu warte. Proponuję się w końcu obudzić, bo to co ta dama wyprawia to o zakrawa na kpiny.

  3. Chyba ich popierdyliło. Może jeszcze kilka biegów stadnych dorzucić i jakieś marsze po tym pierdziszewie, w oparach benzenu. Widocznie jest dalej za mało zakażeń u nas.

  4. Brawo tylko tak dalej,trzeba wspierać covida i naturalną selekcję przyspieszyć,im szybciej pozbędziemy się osłabionych tym szybciej będzie koniec nokdaunu.tak trzymać.

Skomentuj