Kolarska sobota w Kędzierzynie-Koźlu. Dekoracja zwycięzców II Kryterium Tribike

6

W sobotę kolarze ścigali się ulicami Kędzierzyna-Koźla. Impreza rozpoczęła się od wyścigów dla dzieci. Następnie startowali żacy, juniorzy oraz elita mężczyzn. Dzień rowerowych zmagań zakończył się startem amatorów.

Wyścig elity mężczyzn wygrał Artur Detko z HUROM Polska BDC Developement. Kolarze tej ekipy zajęli także pozostałe miejsca na podium, drugi był Adrian Kurek, a na trzecim miejscu uplasował się Patryk Kostecki. Artur Detko tego dnia był zdecydowanie najszybszy i okazał się najlepszy także w dodatkowym wyścigu (tzw. złoty finisz).

Trasa zawodów przebiegała aleją Jana Pawła II oraz ulicą Wojska Polskiego. Kolarze startowali spod kędzierzyńskiej hali sportowej, podążali w kierunku ronda Konstantego Chmielewskiego, następnie zawracali, aby wjechać po chwili na ul. Wojska Polskiego i z powrotem na aleję Jana Pawła. Trasa biegła rundami, na których można było oglądać zmagania kolarzy. Na wszystkich chętnych, a w szczególności na najmłodszych kolarzy, czekał tor przeszkód, którego przejechanie było nie lada wyzwaniem.

6 KOMENTARZE

  1. Do@wiosenna. Co kraj, to obyczaj.😐 Przecież nie każdy MUSI LUBIĆ I KOCHAĆ zboków i różnych dewiatów.

    Taki profesUr Hartman to NAWET DOMAGA SIĘ zalegalizowania kazirodztwa w Polsce😠.
    A równie mądra i WYEDUKOWANA ELYTA entelektualna (czyli SALON), aż kuca i sika z zachwytu – przebierając z rozkoszy nóżkami

    WIOSNA to nawet nie tylko sika, ale sr…… w galotki z radośc,i i dostaje ORGAZMÓW na samą myśl o TAKICH intelektualno-EROTYCZNYCH wspaniałościach – NIEZBĘDNYCH dla prawidłowego rozwoju ludzkości😕 w Polsce

Skomentuj