Kobieta zasłabła na chodniku. Nie było wolnej karetki, na pomoc wezwano strażaków

3

W piątek po godz. 13 dyspozytor numeru alarmowego odebrał zgłoszenie o starszej kobiecie która zasłabła na chodniku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Koźlu. 

W chwili przyjmowania zgłoszenia na terenie powiatu nie było wolnej karetki. Na miejsce postanowiono zadysponować straż pożarną. Przybyli strażacy udzielili pomocy starszej kobiecie oraz zabezpieczyli ją przed utratą ciepła. Po około dwudziestu minutach od otrzymania zgłoszenia na miejsce przyjechała załoga pogotowia ratunkowego. Strażacy pomogli również przetransportować kobietę do karetki.

3 KOMENTARZE

  1. To już kolejny raz kiedy brakowało karetki w Kędzierzynie-Koźlu. Może w końcu Państwo Starostowie wraz z Radą zadecydują o zwiększeniu liczby karetek z zespołami medycznymi. Jest to bowiem bezpieczeństwo zdrowia mieszkańców.

  2. Może pogotowie ratunkowe zajmowało się Panem Żulem, którego dobrzy ludzie nakarmili pod sklepem złotówkami, a jemu nie pozostało nic innego jak tylko się upić i uczciwie zasnąć sobie, a kolejni zatroskani ludzie zadzwonili że przecież trzeba się zająć Panem Żulem bo tak nie może być, no i zabrakło pogotowia dla biednej staruszki…..

Skomentuj