Kobieta zagroziła, że wysadzi blok w powietrze. Mobilizacja służb ratunkowych [ZDJĘCIA]

4

W środę przed godziną 12.30 służby ratunkowe zostały zadysponowane do jednego z bloków przy ulicy Mieszka I. Powodem interwencji było zachowanie lokatorki, która zagroziła wysadzeniem budynku.

W bloku przy ulicy Mieszka I interweniują policjanci, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta zabarykadowała się w mieszkaniu i odgrażała się, że zamierza wysadzić blok w powietrze.

Część ulicy Mieszka I została wyłączona z ruchu. Ze względów bezpieczeństwa odcięto równiez dopływ gazu do budynku. Na razie nie było konieczności zarządzenia ewakuacji pozostałych lokatorów. Jak relacjonują okoliczni mieszkańcy, przed przyjazdem na miejsce służb ratunkowych kobieta wyrzucała przez okno różne przedmioty.

Aktualizacja: Przed godziną 13.30 policjanci weszli do mieszkania. Kobieta borykająca się z problemami psychicznymi została przekazana pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego. Nikt nie ucierpiał.

4 KOMENTARZE

  1. Ta sama co ostatnio chciała się zabić skokiem z I-go piętra. Mam nadzieję, że pogotowie ma kaftanik bezpieczeństwa…

  2. Czyli w razie wybuchu za te żółte płotki nic by nie doleciało i stojące tam dzieci były bezpieczne a panie z ławeczki czuły się jak w kinie. Brawo zabezpieczenie!!!

Skomentuj