Klinika Nova objęła opieką medyczną siatkarzy Grupy Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle. WIDEO

23

Siatkarze Grupy Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle będą korzystali z wszechstronnej opieki medycznej Kliniki Nova. Umowę ze strony drużyny podpisał prezes Sebastian Świderski, klinikę reprezentował prezes Rafał Olejnik.

– Bardzo cieszymy się z podpisania kolejnej umowy z Kliniką Nova. Chcemy współpracować z najlepszymi, a taką opiekę zapewnia nam Klinika Nova, abyśmy spokojnie mogli trenować, przygotowywać się do spotkań i walczyć o najwyższe cele – mówi Sebastian Świderski, prezes Zaksy.

– Siatkarze, jak i sztab, będą mieli do dyspozycji lekarzy różnych specjalności (…) Tutaj czas ma duże znaczenie, ponieważ między wyjazdami potrzebna jest szybka reakcja. Dla nas to zaszczyt, że możemy być na tyłach Zaksy, pomagać wtedy, gdy jesteśmy potrzebni, oczywiście oby jak najrzadziej – dodaje Rafał Olejnik, lekarz i prezes Kliniki Nova. Materiał wideo:

23 KOMENTARZE

    • Smaruj ziarno podziobać a nie się wdajesz w polemikę. Za krótki jesteś na dysputy. Myśli, że trochę popieje na forum to już palma mu w dekiel uderza.

     • Smaruj śrubę w imadle bo się zacinasz i nie wdawaj się w polemikę boś za krótki na dysputy. A myślenie to ci nie wychodzi więc nie pajacuj tu na forum bo to nie cyrk i małp nikt nie chce oglądać.

     • Te pilnik – matole zaraz ciebie przesmaruję, bo skrzypisz jak stara furtka. Chyba cię dawno nikt nie naoliwił cymbalisto. Jak nie chcesz oglądać małp to zjeżdżaj na drzewo z tego forum i jednej małpy będzie mniej. Błyskotliwy jak salceson się zrobiłeś ostatnio. Co jeden cep to zabawniejszy.

     • Te oczyszczacz forum z chwastów matole zaraz ciebie przesmaruję, bo skrzypisz jak stara furtka. Chyba cię dawno nikt nie naoliwił cymbalisto. Jak nie chcesz oglądać małp to zjeżdżaj na drzewo z tego forum i jednej małpy będzie mniej. Błyskotliwy jak salceson się zrobiłeś ostatnio. Co jeden cep to zabawniejszy. I w ogóle sam najpierw przeczyść bo ufajdany i smrodzisz na forum.

     • Jeszcze coś poszczekujesz trolu? Bądź bardziej kreatywny pawianie a nie małpujesz wpisy innych. Zaraz ci pierda w nozdrza zasadzę, to cię ocuci i się ockniesz z letargu. Gryź wagony maskotko forumowa. Żenujący jesteś czereśniaku.

 1. Rozumiem że opieka medyczna kliniki w zamian za reklamę? Chyba nie płatna?
  Bo klinika to firma prywatna a ZAKSA dotowana m.in.ze środków państwowej GRUPY AZOTY.
  W mieście funkcjonuje Centrum Medyczne PZU Zdrowie,nie brano tego ośrodka pod uwagę?
  Pieniądze zostały by „w rodzinie”

  • My PiS i nasz program „My wreszcie na SWOIM” z bólem dzielimy się z suwerenem. Polska należy się Prawdziwym Polakom jakimi jest Nasza Partia i Nasze Członki i Członkinie. Tylko PiS ma prawo decydować i pieniądzach spółek skarbu państwa, tych polskich Sreber Narodowych. Polska była w ruinie za PO, to my już kilka tygodni po objęciu władzy znaleźliśmy pieniądze na 500+, PO ich nie miało, nie chciało się dzielić, a tylko kradli. Cóż jeszcze nikt za to złodziejstwo nie dostał wyroku, sam się dziwię co ten Zbysze wyrabia, znaczy nic nie wyrabia.
   ZAKASA jest w posiadaniu PiS, i to my i RN z Peczkisem ma prawo decydować o wydawaniu naszych miliardów. W pierwszym rzędzie muszą być zaspokojone nasze potrzeby i naszych rodzin, w dalszej budżet Najjaśniejszej, jeśli coś zostanie i będzie kapało ze stołu to już li tylko do przez nas wybranych dzióbków.

  • Widać w tym sprężynkę cebulowej. Pamiętamy wielkie zaangażowanie w kampanii cebulowej cyklopa. Chodził wtedy z tabliczka w klapie marynarki z napisem organizator i wygłaszał razem z newadą drętwe gadki.

 2. Marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki na Campus Polska Przyszłości: mamy 1000 szpitali, powinno być około 130. Zatem po co ta „klinika nova” ???

  Pamiętacie tę osobę z brylowania w Kędzierzynie-Koźlu podczas wizyty „.. na zaproszenie Prezydent Miasta Kędzierzyna-Koźla, Sabiny Nowosielskiej i poświęcona jest problematyce rozwoju portu w Kędzierzynie-Koźlu.”

  (…)

  Marszałek Senatu Tomasz Grodzki spotkał się na rynku z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla. ZDJĘCIA
  https://kk24.pl/marszalek-senatu-tomasz-grodzki-spotkal-sie-na-rynku-z-mieszkancami-kedzierzyna-kozla-zdjecia/

Skomentuj