Klinika Nova jest teraz dużo większa i podzielona na dwie części. Otwarcie po rozbudowie. WIDEO

21

Pacjenci Kliniki Nova w Kędzierzynie-Koźlu są teraz leczeni na jeszcze wyższym poziomie. Właśnie zakończono trwającą rok rozbudowę, która pochłonęła około 9 mln zł. Wyodrębniono przychodnię i część szpitalną. Relacja wideo z uroczystego otwarcia:

21 KOMENTARZE

 1. Czy Klinika Nova przeprowadza operacje zmniejszenia żołądka? Tak pytam bez żadnego trybu, kraj jest pełen partyjnych świń przy korycie, żrą coraz intensywniej bo się ściemnia, jest i będzie popyt na takie usługi.

  • Takie operacje są przeprowadzane przez wiele klinik w całej Polsce, ale kolejki są zapełnione przez poprzedników obecnego koryta do 2100 roku, a słyszałem, że po 2015 roku gwałtownie spadło zaintersowanie tego typu zabiegami. Pewnie do 2100 roku ta „zainteresowana” ekipa odzyska władzę, więc interes po 2100 roku nie umrze.

  • Kiedy zapłacisz to Tobie przeprowadzą operację zmniejszenia żołądka. Zapewne masz już przygotowaną gotówkę z swojej pracy. Biznes to biznes. :) :) :)

  • Rychu znowu najeżdżasz na tych wspaniałych polityków. Czego ty chłopie chcesz ? Jesteś na rencie dzięki PISowi, no także zawdzięczasz twojej chorobie psychicznej… Ale co tam, chyba zażywasz leki ? Przez to masz czas na pisanie wszędzie pikantnych komentarzy. Także dziękuj prezesowi i jego świcie… Może dostaniesz w przyszłym roku 13 rentę ,a może jeszcze 14. Żyć nie umierać Rychu. Nie narzekaj. Jutro niedziela idź do kościoła pomodlić się za zdrowie polityków i prezesa… A następnie uśmiechnij się, gdyż znowu powrócisz do swych ulubionych zajęć, a mianowicie rozmowę z telewizorem, w którym twoje ulubione kanały TVP… Później będziesz mógł znowu pod jakimś tekstem KK24 napisać swój słynny pikantny komentarz… Głowa do góry Rychu.

 2. Ten wirus to jakiś dowcipny jest, upodobał sobie tylko państwową, tak zwaną służbę zdrowia nie imając się w żaden sposób ośrodków prywatnych. Zaimponował mi w tym momencie

  • Oj, Belzebubie. W Twoich włościach o takich boczkach, to pomarzyć możecie se.
   Ale, ważne przecież, że wymagany pokrópek się odbył. A poza tym, chłop w czarnej kiecy przyjechał na ten jubel na kole, to mu się należy. Zaoszczędził na paliwku.

 3. Gratulacje panie Olejnik radny powiatowy, prezesie nowo-otwartego prywatnego szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. Super sprawa many nowy prywat szpital. Pacjent będzie lepiej, taniej i szybciej zdiagnozowany i leczony. Mam nadzieję, że ceny usług spadną i będą niższe niż dotychczas. Powodzenia.

 4. To mamy teraz w naszym mieście dwa szpitale jeden publiczny, drugi prytwatny, który teraz nazywa się szpitalem, wcześniej mówili, że to klinika.
  Jest pytanie kto płaci w jednym i drugim za usługi i leczenie?
  W szpitalu publicznym za ubezpieczonych płaci państwo, a w prywatnym kto?
  Ciekawe jakie są tam ceny? Dobrze, by było aby były niższe.

Skomentuj