Klienci Miejskich Wodociągów i Kanalizacji mogą kontrolować rachunki przez internet

3

Spółka Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie-Koźlu wprowadziła duże udogodnienie dla swoich klientów – ruszyło Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Teraz każdy w łatwy sposób może kontrolować swoje rachunki i nie tylko.

Wystarczy komputer lub smartfon, aby w łatwy sposób sprawdzić swoje konto rozrachunkowe w MWiK. Spółka nie tylko dostarcza wodę do tysięcy mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, ale też odbiera i oczyszcza nasze ścieki.

Aby skorzystać z Ebok, wystarczy wejść na stronę ebok.mwik.com.pl. Usługa umożliwia kontrolę rachunków i płatności, dostęp do odczytów wodomierza, analizę zużycia w punkcie poboru wody, dostęp do informacji o aktualnej umowie o świadczenie usług, zgłaszanie stanu podlicznika ogrodowego, dokonywanie wszelkich zgłoszeń w formularzu kontaktowym, czy informowanie o awariach.

3 KOMENTARZE

 1. Świetnie. Jestem klientem bo używam wodę i produkuję ścieki. Nie mogę jednak niczego sprawdzić jak pisze w artykule, bo MWiK nie przesyła mi faktur, tylko rozlicza się ze wspólnotą. Więc może sobie sprawdzić tylko zarządzający wspólnotą, a ich to zwykle mało interesuje. Zwykły człowiek, który mieszka w bloku czy kamienicy nie może się zalogować. I tyle w tym fantastycznym temacie.

  • @SA zamontuj sobie wodomierz. Zaznacz stan początkowy, oraz ten który podasz do wspólnoty na koniec okresu rozliczeniowego, zrób x (razy) koszt m3 i już wiesz i nie siejesz zjadliwej propagandy na forum.
   Jeśli masz jeszcze jakieś problemy, to podziel się z nami. Chętnie wytłumaczymy.

   • Czy przeczytałeś artykuł chłopcze? Tam pisze że możesz sobie sprawdzić wszystko: Wystarczy komputer lub smartfon, aby w łatwy sposób sprawdzić swoje konto rozrachunkowe w MWiK.
    Ja też mam wodomierz, ale mieszkam w bloku i nie mam możliwości sprawdzenia czegokolwiek jak napisane w artykule.

Skomentuj