Klaudia Jachira przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Będzie otwarte spotkanie z mieszkańcami

30
Fot. Klaudia Jachira/FB

Już w środę 15 marca z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla spotka się posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira. Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, nadchodzi „polityczny tajfun”.

„Aktorka, satyryczka, aktywistka, koszmar <<szeregowego posła Kaczyńskiego>>, posłanka Klaudia Jachira weźmie udział w otwartym spotkaniu z mieszkańcami” – czytamy w zapowiedzi.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 18.00 w Domu Kultury „Chemik”, sala po lewej od sali kinowej (Galeria Sztuk Wszelakich). Obecni będą także inni parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej z terenu województwa opolskiego. Spotkanie poprowadzi Michał Nowak.

30 KOMENTARZE

  • Mam wrażenie, że Klaudia Jachira Tobie @Ruski Paszo dedykowała swe przepiękne motto wyborcze 😕
   Przypomnę Ci, na wszelki wypadek. Cytuję:

   „Kup sobie blaszkę i je.. bnij się w czaszkę”.🤭

   Ale na wszelki wypadek upewnij się i spytaj ją na tym spotkaniu, czy to o Ciebie chodziło 😎

  • Jajecznicę sobie robisz z obywateli Benzenowic, czy głupa rżniesz? Pewnie intelekt masz na podobnym poziomie co ta osobniczka. Za dużo paszy chyba wtrąbiłeś i sadzisz jakieś kocopoły.

 1. Dajcie już spokój z promowaniem tej osoby, bo wstyd o tym artykuł w ogóle pisać. Mało jeszcze im cyrkowców w Benzen City. Ciekawe kto wpadł na tak genialny pomysł, żeby kogoś takiego zapraszać do Pierdziszewa? Kpiny sobie jakieś urządzają z miejscowej gawiedzi.

   • Avatar 🤮 🤦🏿‍♂️ 🤦🏾‍♂️ 🤦🏽‍♂️ 🤦🏼‍♂️ 🤦🏻‍♂️ 🤦‍♂️ 🤮

    Chyba sobie żarty stoisz. Pogratulować można tylko intelektu. Pewnie się dostosują poziomem do tej gwiazdy. 😆 😅 😂 🤣

 2. Kamera uchwyciła w sali obrad sejmu poślinię Jachirę, która wydrapuje coś z włosów i zjada. Czy w Kędzierzynie pani poślini będzie propagować podręczną mini hodowlę owadów do celów konsumpcyjnych?

  • Jakie to wybitne i naukowe proszę ksiendza. Robaki hoduje we włosach na głowie i w nosie posieł jarozbaw. A na marynarce ta cała flora siedzi.

 3. Pani Klaudia Jachira przed chwilą dosłownie wstąpiła do Pro Ekologicznej partii ZIELONI,która ma na celu m.in. całkowite odejście od pozyskiwania energii z ropy, węgla i innych paliw kopalnych.
  Ona chyba wie jak np.Zakład Azotowy Kędzierzyn ma funkcjonować bez gazu i węgla?
  Może Pani Jachira będzie miała jakieś pomysły dotyczące ogrzania i oświetlenia Kędzierzyna-Koźla bez węgla.A może w kwestii transportu bez ropy coś poradzi? Kupno auta elektrycznego za 200 tysięcy złotych ?

 4. Pani Jachira jak malo kto jest oderwana od rzeczywistości.Konferasjerka,artystka,teraz posłanka,pochodząca z zamożnego domu nie ma pojęcia o prawdziwym życiu.Jej infantylne hapeningi i filmiki są na poziomie 10 letniego dziecka.Np.wbijanie szpilek w maskotkę z kaczką.Żenada.

 5. Pani Klaudia z ZIELONYCH zaprezentuje opowieści o aferach z PiS pewnie będą i nieprawdziwe poszlaki, że rzekomo PiS kradnie i udziela dotacji nieznanym firmom.

  To nie PiS kradnie, a jacyś Republikanie z partii mieszczącej sie na kanapie. PiS jest uczciwy a pani Karolina będzie oczerniać oddaną Polsce Partię. Polacy nie chcą powrotu do biedy, braku inflacji, brak rewaloryzacji czy braku 500+. Nie chcemy powrotu niedostatku, Polacy masowo uciekali na zachód, a teraz sami widzieliście ilu już wróciło, widzicie przecież w kościele, że jest więcej wiernych niż a Tuska. Tak to ci co nie wytrzymali na zachodzie i wrócili na swoją ziemię.

  Jako, że Polska jest 100lat za murzynami to Zieloni jeszcze z 50lat będa się musieli przebijać do świadomości Polaków, a tym samym nie są zagrożeniem dla Jarosława i Joachima.

 6. Coś w tym jest co piszesz @LLL😕
  Gdyż osoby które z bliska widziały jak PO-ślica Jachira wydłubywała sobie jakieś żyjątka z włosów to mówiły, że jak zajadała te wszy czy gnidy – to nawet mlaskała i mruczała z rozkoszą 😳 mniam, mniam, mniam 🧐 🤭

  Podobno Klaudunia bardzo często tak się dożywia – wydłubując sobie jakieś żyjątka z włosów 🥴🤭
  Widocznie bardzo jej to smakuje 🤔

  Może dlatego ten kretyn Czaskowski tak jest zachwycony – PO-dobną mu kretynką Klaudusią.🙄 😆
  I chyba dlatego ten kretyn chce, abyśmy wszyscy byli samowystarczalni i wpierniczali robactwo jako żywność ekologiczną 😎

  • Jak to? Arcybiskup mówił, że nie ma ich. Mają powołać komisję, że by to sprawdzić. Średnia wieku członka będzie 82 lata.

 7. Łykacie propagandę jak pelikany, no ale czego się można spodziewać po ludziach oglądających TVP albo TVN. Myślicie że ktoś Wam będzie kazał płacić tylko kartą albo jeść robaki? Litości.

  • Rüsskij Paszo – czym niby ma zaorać OberKaczora taka jaświra czy inna jaszmira? W iskaniu się na sali obrad? Smutne jest to, że takie „tuzy intelektu” mają moc ustawodawczą. Dla nich liczy się tylko imba – tylko tyle potrafią: siać zamęt. Na marginesie – Ober nie może być szeregowy.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj