Kino Konesera w Heliosie: „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie”

0

W środę kolejne spotkanie z cyklem Kino Konesera. Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na film „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie”. Tradycyjnie przed seansem odbędzie się prelekcja Andrzeja Hynka oraz konkursy z nagrodami.

Opis filmu:

Młody i przystojny fakir Aja opuszcza Indie, aby odnaleźć w Paryżu swojego ojca i przy okazji odwiedzić szwedzki sklep z meblami, o czym marzy od dziecka. Gdy wreszcie do niego trafia, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ślicznej Marie. Nadzieje na miłość rozwieją się, kiedy w wyniku szalonego zbiegu okoliczności, Aja utknie w szafie i wyruszy w niesamowitą podróż przez Europę. 

Czy spryt, humor i odrobina magii pozwolą mu wrócić do Paryża, aby znów spotkać ukochaną?

Widzowie Kina Konesera mogą zostać posiadaczami Karty Kina Konesera, którą otrzymają podczas zakupu biletu na seans w ramach cyklu. Karta Kina Konesera gwarantuje zniżki na bilety. Bilet z Kartą Kina Konesera w cenie 15 zł ulgowy 19 zł normalny do nabycia w kasach kina.

Seans rozpocznie się o godzinie 18.30. Projekcja filmu zostanie poprzedzona prelekcją Andrzeja Hynka oraz licznymi konkursami z nagrodami.

Skomentuj