Kino Konesera w Heliosie: „Bulwar”

0

W środę kolejne spotkanie z cyklem Kino Konesera. Helios w Odrzańskich Ogrodach zaprasza na film „Bulwar”. Tradycyjnie przed seansem odbędzie się prelekcja Andrzeja Hynka oraz konkursy z nagrodami.

Opis filmu:

Nolan (Robin Williams) i Joy (Kathy Baker) są małżeństwem od wielu lat. Od dawna jednak śpią w osobnych sypialniach, a w ich związku panuje rutyna. Pewnej nocy, wracając z biura, Nolan poznaje młodego chłopaka, który sprzedaje się na ulicy. Wkrótce zaczyna spędzać z nim coraz więcej czasu. Jednocześnie Joy zauważa, że powoli traci kontakt ze swoim mężem. „Bulwar” to historia człowieka, który pod wpływem przypadkowego spotkania radykalnie zmienia spojrzenie na życie. Ten kameralny dramat to ciepły portret starszego mężczyzny, który odkrywa, że na podążanie za głosem serca nigdy nie jest za późno.

Widzowie „Kina Konesera” mogą zostać posiadaczami Karty Kina Konesera, którą otrzymają podczas zakupu biletu na seans w ramach cyklu. Karta Kina Konesera gwarantuje zniżki na bilety. Bilet z Kartą Kina Konesera w cenie 15 zł ulgowy 19 zł normalny do nabycia w kasach kina.

Tym razem seans rozpocznie się o godzinie 19.30. Projekcja filmu zostanie poprzedzona prelekcją Andrzeja Hynka oraz licznymi konkursami z nagrodami.

Skomentuj