Kino Kobiet w Heliosie: „Światło między oceanami”

0

W środę kolejne spotkanie z Kinem Kobiet w Heliosie. Tym raz na ekranie będzie można zobaczyć film „Światło między oceanami”. Projekcji tradycyjnie towarzyszyć będą rozmaite atrakcje i konkursy z ciekawymi nagrodami. Seans rozpocznie się o godzinie 18.30.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Opis filmu:

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

MOTYW WIECZORU:
Motywem przewodnim naszego listopadowego spotkania będzie polska złota jesień. Za oknem szaro i ponuro, ale my pokażmy że najpiękniejszy kolor jesieni – to złoto. Drogie Panie, zadbajcie o to, aby w elementach Waszej garderoby zagościł złoty kolor. Sukienki, płasze, buty – im więcej, tym lepiej. Niech będzie na bogato!

Jedną z Pań w konkursie z warunkami nagrodzimy nagrodą specjalną, ufundowaną przez Sklep Fotojoker z Galerii Odrzańskie Ogrody.

UWAGA, PREZENT!
Do pierwszych 135 biletów zakupionych w kasie kina na listopadowy seans rozdajemy opaski na oczy do spania ufundowane przez firmę „Vena”!

Gościem wieczoru będzie dietetyk kliniczny Aleksandra Roque de Oliveira, która udzieli specjalistycznych porad z zakresu: poradnictwo żywieniowe, wspomaganie leczenia farmakologicznego (dieta w schorzeniach), pomoc w osiągnięciu prawidłowej masy ciała (np. odchudzenie), pomiary masy i składu ciała, profilaktyka żywieniowa chorób dietozależnych, diety dla dzieci , kobiet ciężarnych.

Od 17:30 zapraszamy na hol kina , gdzie czekać na Panie będą nasi partnerzy.

  • Mary Kay – konsultantki służą pomocą w doborze odpowiedniego kosmetyku do rodzaju skóry.
  • Gabinet medycznej pielęgnacji stóp i leczenia ran, fachowe porady podologiczne.
  • „Fotojoker” – udzieli wskazówek jak w atrakcyjny sposób przechowywać zdjęcia.
  • „Arbonne” – wegańskie kosmetyki
  • Restauracja Papa Jack.

Lista nagród, które będzie można wygrać podczas konkursów ciągle rośnie, SZCZEGÓŁY http://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/KinoKobiet/

Skomentuj