Kilkaset usmażonych naleśników i moc atrakcji. Tak bawili się na Dniu Otwartym w Skoda Lellek Koźle

0

Rekordową frekwencją zakończył się niedzielny Rodzinny Dzień Otwarty w salonie Skoda Lellek Koźle. Pracownicy kozielskiego salonu Skody, którzy w zeszłym roku na 112 placówek dealerskich zajęli trzecie miejsce w Polsce w konkursie dotyczącym poziomu jakości obsługi, po raz kolejny przygotowali wspaniałe atrakcje z okazji obchodów Dnia Dziecka.

Salon tego dnia odwiedziło aż 267 dzieci. Wszystkie otrzymały specjalną mapę, która miała doprowadzić je do kolejnych stanowisk w salonie oraz nagród czekających na nie po wykonaniu wszystkich zadań.

Olbrzymim zainteresowaniem cieszyło się stoisko na którym dzieci mogły zrobić swoje własne naleśniki. Chrupki, truskawki, banany, czekolada i oczywiście duża ilość bitej śmietany – z tego wszystkiego najmłodsi mogli korzystać do woli.

Z pełnym brzuchem łatwiej było wziąć udział w quizie, który dotyczył m.in.  motoryzacji. Dzieci odpowiadały na pytania związane z budową samochodu oraz takie związane z edukacją i bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

Na dobrych kilkadziesiąt minut można było zostawić pod opieką animatorów dzieci chcące stworzyć swoje unikalne budowle z klocków przestrzennych.

Na scenie, która została postawiono wewnątrz salonu Skody, występowały wszyscy chętni do zdobycia dodatkowych nagród oraz podopieczni sekcji muzycznej z Miejskiego Ośrodka Kultury. Na dzieci, które wytrwały do końca festynu, czekała też miła niespodzianka w postaci zorganizowanych zabaw z animatorami. Przeciąganie liny, wspólne tańce, zabawy z chustą, budowa drewnianej wieży oraz mnóstwo baniek mydlanych zakończyło kolejną wspaniałą inicjatywę kozielskiego salonu Skody dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla i jego najbliższych okolic.

Podczas Rodzinnego Dnia Otwartego wszyscy goście mogli obejrzeć też najnowszy samochód Skodę Scala, który, jak twierdzą przedstawiciele salonu Lellek, ustanawia nowe standardy na rynku motoryzacyjnym. Ten premierowy model warto sprawdzić nie tylko ze względu na wiele elementów poprawiających bezpieczeństwo, jak i z powodu bogatego wyposażenia, które do tej pory było dostępne tylko w autach wyższych klas.

Podczas Rodzinnego Dnia Otwartego wszyscy zainteresowani goście mogli skorzystać z bezpłatnej jazdy próbnej Skodą Scala, który jest już dostępny w sprzedaży w salonie Skoda Lellek Koźle.

Skoda Lellek Koźle
Ul. Bolesława Chrobrego 25, Kędzierzyn-Koźle
Tel. 774822222

Materiał promocyjny

Skomentuj