Kierowca z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego zatrzymany z narkotykami i poszukiwaną 17-latką

0
Foto: archiwum

Przy kontroli okazało się, że kierowca ma przy sobie substancje zakazane, a jedna z jego pasażerek jest poszukiwana. Od kierowcy pobrana została krew, ponieważ podejrzewany jest o to, że kierował pod działaniem narkotyków. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Kryminalni głubczyckiej policji, późną nocą na terenie miasta zauważyli podejrzanie zachowującego się kierowcę osobowego volkswagena. Po zatrzymaniu samochodu za kierownicą siedział 18-latek z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Szybko okazało się, że podejrzenia policjantów były jak najbardziej uzasadnione.

Funkcjonariusze w samochodzie ujawnili substancje zakazane, a po wylegitymowaniu pasażerów volkswagena wyszło na jaw, że jedna z pasażerek jest poszukiwana przez ośrodek opiekuńczy. Kierowca został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie została pobrana od niego krew na zawartość narkotyków. Poszukiwana 17-latka została przewieziona do placówki.

Podejrzanemu mężczyźnie za kierowanie samochodem pod działaniem narkotyków grozi kara pozbawiania wolności nawet do 2 lat.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj