Kierowca postrzelony na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla! Zbłąkana kula trafiła go w szyję. ZDJĘCIA

12

Do niezwykle groźnej sytuacji doszło w sobotę przed południem na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. W audi zjeżdżające z mostu nad Odrą trafił pocisk. Ranna została jedna osoba.

Samochodem podróżował mężczyzna z żoną i wnuczką. Kula przebiła szybę i trafiła go w szyję, gdzie utkwiła. Mężczyzna zdołał bezpiecznie zatrzymać pojazd. 55-latek został zabrany do szpitala. Jego życie prawdopodobnie nie jest zagrożone.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy wyjaśniają, jak doszło do zdarzenia. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, pocisk mógł zostać wystrzelony z terenu znajdującej się nieopodal strzelnicy. Czesi używali tam broni czarnoprochowej. Na miejscu jest policja.

12 KOMENTARZE

  1. Zamknąc to badziewie . Wielkie strzelanie , wystrzał co 10 minut. Szlag człowieka trafia jak parkiem przechodzi. Jak chcą postrzelać to powinny być wyznaczone jakieś terminy a nie cały dzień.

  2. Niezłe jaja, dobrze że kierowca mimo postrzału, zdołał zatrzymać auto i nie spowodował większej tragedii.
    Przejeżdżałem dzisiaj tamtędy właśnie w tym czasie i zastanawiałem się dlaczego przy audi z rozbitą boczną szybą stoją aż dwa policyjne radiowozy a nie ma innego auta.
    Strzelnica do zamknięcia aż wyjaśnią ten prawie tragiczny wypadek.

  3. Do „Gule1” – Strzelnice ci się nie podobają ? Ten nasz naród już tak nie ma jaj że szkoda słów. A jak będzie wojna to myślisz że ta mini-armijka cię obroni ? Ludzie muszą się uczyć strzelać. Gdzie to mają robić jak nie na strzelnicy ? Widziałeś tę strzelnicę w ogóle na oczy ? Osie są OD drogi a nie w kierunku drogi. Huk ci przeszkadza ? Spaceruj gdzie indziej. A sportu nie zwalczaj. Wypadki się zdarzają. A szczególnie drogowe – to co … samochodów też zakazać?

  4. Do „red”. Strzelnice znam bo w wojsku z niej korzystałem. A wojne to możesz pooglądać w telewizorze albo pojedz sobie do Syri to cię odstrzelą i będzie spokuj. Strzelnica powinna być jak wcześniej pisałem otwarta ale tylko w dane dni i godziny a nie cały dzień i strzelanie po jednym pocisku co 10 minut. A jak boisz się tak wojny i samochodów to nie wychodz z domu .

  5. I co patrioci , zero odzewu . Myślicie że wojna to zabawa. Nie życzę nikomu przejść przez to piekło jakim jest wojna a gówniarze się rajcują bo sobie postrzelają lub race odpalą żeby usłyszeć huk. Gorzej jak zarobi kulke i wtedy lament i boże ratuj ja chce do mamusi. Strzelanie i wojenki wymyślili politycy , klechy i myśliwi którzy zabijając czy to zwierze czy ludzi dla swoich ambicji czują się dowartościowani. Dla mnie to debile których powinno się asymilować od społeczeństwa .

Skomentuj