Kierowca osobówki uszkodził pięć zaparkowanych pojazdów i zbiegł z miejsca zdarzenia. ZDJĘCIA

4

W piątek przed godziną 22.30 doszło do kolizji z udziałem sześciu pojazdów na ulicy Piastowskiej w Koźlu. Sprawca zdarzenia bezpośrednio po nim zbiegł z miejsca.

Mieszkańców okolicznych bloków zaniepokoił huk na parkingu osiedlowym. Okazało się, że kierowca osobowej toyoty uderzył w zaparkowanego volkwagena, odbijając się od niego przerysował daewoo i audi, a rajd zakończył wjeżdżając w opla. Siła uderzenia była na tyle duża, że opel uszkodził jeszcze zaparkowanego obok kolejnego volkswagena.

Z relacji świadków zdarzenia wynika, że widząc całe zajście jeden z mieszkańców wyciągnął kluczyki z toyoty, której kierowca miał się jeszcze odgrażać w jego kierunku, a następnie zbiegł z miejsca w nieznanym kierunku. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

4 KOMENTARZE

  1. Jak zbiegł to był pijany. Tak robią to wszystkie pijaczyny za kółkiem. Mam nadzieję że policja ewentualnie sąd wyciągną odpowiednie konsekwencje.

  2. Zażądał reparacji wojennych od niemieckich fabrykantów, zgodnie z linią partii, sami wiecie jakiej, tej mojej ulubionej.

Skomentuj