Kierowca, który spowodował wypadek w Polskiej Cerekwi, miał 3 promile alkoholu w organizmie

7

Wobec kierowcy, który doprowadził w sobotę do groźnie wyglądającego wypadku na drodze krajowej nr 45 w Polskiej Cerekwi, skierowany został wniosek o ukaranie do sądu.

W sobotę około godz. 16.30 do funkcjonariuszy policji, pełniących obowiązki na terenie gminy, podjechał samochód. Podróżujący przekazali informację o dachowaniu pojazdu na drodze krajowej nr 45. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce zdarzenia.

Na miejscu dwóm nietrzeźwym poszkodowanym pierwszej pomocy udzielali świadkowie zdarzenia. Kierujący zbiegł z miejsca wypadku. Po krótkim pościgu funkcjonariuszom udało się ująć 23-latka, mieszkańca powiatu krapkowickiego. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało 3 promile. Kierujący nie posiadał prawa jazdy, a pojazd ważnych badań technicznych. Policjanci skierowali wniosek o ukaranie kierowcy do sądu.

7 KOMENTARZE

  1. W pojeździe było sporo pełnych browarow więc lipa nie skup :) A chłop z Zakrzowa nie z Krapkowic:) chłopi właściwie bo to lokalna elyta co do Najsztuba to przynajmniej prawko miał A ten nawet uprawnień

Skomentuj