Kierowca ciężarówki odjechał po zderzeniu z BMW. Szuka go policja

3

W sobotę około godz. 19 doszło do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego z BMW na ulicy Brzechwy w Cisowej.

Jak informują świadkowie, samochód ciężarowy  po kolizji z BMW odjechał z miejsca zdarzenia. Na miejsce udała się policja. Trwają poszukiwana ciężarówki. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Foto: Arek 

3 KOMENTARZE

  1. W tych TIRACH to co drugi jest pod wpływem. Albo najebany ukrainiec albo inny z bloku wschodniego z lewym prawkiem. Wiem z doświadczenia.

  2. Tirowcy nagminnie łamią zakaz jazdy tą drogą, skracając sobie podróż. A może by tak częściej policja wlepiała im mandaty? Z tego wiem to jest tam zakaz jazdy dla samochodów powyżej 3,5 tony.

  3. Często ,gęsto ciężarówkami jeżdżą ludzie nieodpowiedzialni, a zwłaszcza wywrotkami zwanymi „patelniami lub wannami” ,ale nie tylko. A zwłaszcza na rejestracji zaczynających się na : OST lub OKR. Jest obwodnica ,a oni skracając sobie drogę do kopalni piasku w Kobylicach ,przejeżdżają przez ulice Koźla. Nieraz jadą jak szatani, trzaskają im te skrzynie… Natomiast Władze nic nie robią by to zmienić, a skoro tak, to po co było budować tę obwodnicę i jej dalszy ciąg ?

Skomentuj