Kędzierzyńska drogówka ma nowy bat na piratów. Nieznakowane BMW 330i już w służbie

10
Foto podglądowe

Policjanci z wydziału ruchu drogowego kędzierzyńsko-kozielskiej policji od tygodnia mają na stanie nowy nieoznakowany radiowóz. 

Do tej pory najczęściej na drogach powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego natknąć można się było na zielonego Opla Vectrę, którego drogówka używała do patrolowania głównych ciągów komunikacyjnych. Nieoznakowany radiowóz w służbie był już od kilku lat i większość kierowców już z daleka zwalniała na widok nieoznakowanego radiowozu.

Na początku roku policjanci z opolskiego garnizonu doczekali się długo wyczekiwanych nowych radiowozów. Tylko w tym roku do komendy wojewódzkiej oraz komend powiatowych trafiło ponad 50 samochodów. To największe zakupy od 2009 roku, kiedy opolscy policjanci zostali doposażeni w samochody kia cee’d oraz fiaty ducato.

Wśród nowych nabytków są BMW 330i o mocy silnika 250 koni mechanicznych i pojemności dwóch litrów. Samochody są wyposażone w wideorejestratory. Jeden z nich tydzień temu trafił do drogówki z Kędzierzyna-Koźla i jest już w służbie. Kierowcy, nogi z gazu!

10 KOMENTARZE

  1. Tu bat tam bat z wszystkich stron nas łoją a kiedy ktoś cos zrobi cos dla zwykłych szaraków dlaczego uchwala się wszystko by politykom żyło się dobrze a to co trzeba zrobić dla zwykłego śmiertelnika to wiecznie odkładane a to nie idzie a to trzeba czasu zgromadzenia nadzwyczajnego wiecznie coś . Poracha poracha

  2. Znając realia kędzierzyńskiej komendy to przez pierwszy rok będzie on w rękach naczelnika ,jego zastępcy i wybranych policjantów RD.

Skomentuj