Kędzierzyńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego złodzieja. Ukradł alkohol wart 14 tysięcy złotych

2
Ilustracja/archiwum

62-latek, który dopuścił się licznych kradzieży został zatrzymany przez kędzierzyńskich mundurowych. Jego łupem najczęściej padał drogi alkohol. Łączna wartość skradzionego mienia to niemal 14 tys. zł.

Wczoraj policjanci z ogniwa partolowo-interwencyjnego zatrzymali 62-latka poszukiwanego za liczne kradzieże. Dobrze znany mundurowym mężczyzna, dokonywał ich w różnych sklepach na terenie miasta. Jego łupem padały zarówno artykuły spożywcze, jak i odzież, jednak najczęściej był to drogi alkohol.

Mężczyzna nie stawił się do odbycia kary pozbawienia wolności, dlatego sąd wydał wobec niego nakaz doprowadzenia do więzienia, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. W związku z popełnionymi przestępstwami 62-latkowi zostało przedstawionych 11 zarzutów. Natomiast wartość skradzionego przez mężczyznę towaru wyniosła blisko 14 tys. złotych.

Zarówno funkcjonariusze pionu kryminalnego, jak i prewencji regularnie sprawdzają miejsca, gdzie mogą się ukrywać osoby poszukiwane, są to m. in. zakłady pracy, czy miejsca zamieszkania. Tylko w tym roku zatrzymali blisko 150 takich osób. Nie ma więc dnia by nasi mundurowi nie zatrzymali poszukiwanego.

2 KOMENTARZE

  1. Naprawdę!!!tylko kilka miesięcy?to znaczy że można kraść i pić całe lato a na zimę iść do hotelu na koszt skarbu państwa.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj