Kędzierzyńscy policjanci będą nagrywać interwencje. Formacja pozyska kamery nasobne

7
Fot. policja

Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu jeszcze w tym roku może otrzymać kamery nasobne. Urządzenia pozwalające na rejestrację interwencji miałyby trafić do funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego oraz prewencji.

W ramach modernizacji służb mundurowych od kilku lat do kolejnych jednostek w Polsce trafiają kamery nasobne. Wyposażeni w nie funkcjonariusze mają możliwość rejestrowania podejmowanych interwencji, co pomaga w przypadku pojawienia się ewentualnych kontrowersji.

Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu ma być trzecią jednostką w województwie, do której trafić mają urządzenia. – Opole dostało, Nysa dostała, my jesteśmy następni w kolejce. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda nam się to zrealizować – poinformował podinspektor Hubert Adamek, Komendant Powiatowy Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Urządzenia, które trafią do kędzierzyńsko-kozielskich będą używane przez funkcjonariuszy pełniących służbę w wydziale ruchu drogowego oraz wydziale prewencji.

7 KOMENTARZE

  1. To już od paru lat obowiązuje w Policji,jakim cudem dopiero teraz takie nowości pojawiają się w rejonie?? Oj Policjantom to nie pasuje,jak to,monitoring ?? Kazda godzina pracy nagrywana>?

  2. Dziwnym trafem nagrania się skasują w kontrowersyjnych sytuacjach. Takie jest teraz zbrojne ramię Partii PiS, które strzeże praworządności i obywatela. Nigdy przez ostatnie 32 lata nie mieliśmy tak dobrej Milicji jak teraz. Od lat szef Szymczyk troszczy się i jest nagradzany przez przyjaciół rozrywkowymi urządzeniami.

  3. Nie zazdroszczę. Teraz każdego zatrzymanego będą musieli traktować jak księcia,nawet agresywnego bandziora.
    W toalecie też będzie nagrywane siku i kupa?

  4. Filmowałem interwencję , nie byli zachwyceni.Przegrali sprawę w sądzie którą sami założyli i zdziwienie że interwencja była nagrywana a oni o tym nie wiedzieli.Hehe.Kamerę będą wyłączać i odpowiednio masować klienta tak było jest i będzie.Amen

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj