Kędzierzyńscy kandydaci Prawa i Sprawiedliwości ruszają z kampanią wyborczą

17

W Kędzierzynie-Koźlu pojawił się dziś mobilny baner Prawa i Sprawiedliwości, który przemierzał główne ulice miasta. To znak, że kampania wyborcza rusza pełną parą. Rozmawiamy z Bogdanem Tomaszkiem, kandydującym z ramienia PiS do Senatu, i Andrzejem Chrzanowskim, który ubiega się o mandat posła:

17 KOMENTARZE

 1. Oczywiście, że będę głosowała na PIS. To ile zrobili dla zwykłych ludzi w ciągu tej kadencji nakazuje wszystkim uczciwym ludziom poprzeć Ich również w tych wyborach.

  • Hahahahaha hahahahahahaha, przekupienie polactwa ich własnymi pieniędzmi nazywasz dobrem? Faktycznie, po nich choćby potop. Służba zdrowia też uleczona🤣🤣🤣. Stary kawaler Jaro i trzykrotna niepokalanie poczęta rozwódka Marta to typowa polska rodzina. Trzeba naprawdę nie lubić Polski, aby dawać ją do zabawy takim pajacom…

 2. Alina – nie osmieszaj sie jeszcze bardziej. Rozdawnictwo na lewo i prawo nie swoich pieniedzy, drozyzna w sklepie, kolejni Polacy wyjezdzaja za granice za chlebem, przeglosowanie ustawy 447, afera podkarpacka za które kostecki przyplacil zycie bo by wyszlo ze pisrael dyma nieletnie dziewczynki, jeszcze ci malo? Jak ci sie podoba pis to wypad do izraela, a jak chcesz inne aferki, to czekam na twój ” mądry ” komentarz

 3. A czy mógłby ktoś coś poza tym że Chrzanowski znany jest z tego, że kandydował na prezydenta miasta? Przyjmował też z honorami tego od mrożenia ponad 500 porcji leku wioząc samolotem przypadkowo do Rzeszowa, tego samego co chwalił ciumkanie dziubka wielebnego z Tylawy w usta dziewczynek.

 4. Pan Andrzej niech wpierw zrobi porządek tam, gdzie jest Dyrektorem. Jeśli zostanie wybrany na Posła to zapowiada się niezły bałagan. Zresztą jak w wypowiedzi, będą dbać o nasze własne interesy. Tylko własne, nie wyborców? Widzę ogromne parcie na szkło.

 5. Choć byście pękli, to PiS wygra te wybory w cuglach. Zejdźcie na ziemię. Oddając głos na obcych sobie tylko strzelicie w kolano, bo obcy dla nas nic nie zrobią. Swój, to swój. Jeśli do tego jest jeszcze mądry i pracowity, to po co ten jazgot? Szkoda, że Porowska nie chciała na listach Peczkisa… Opole nie lubi K-Koźla. Ja głosuję na 8. Wy zrobicie, jak chcecie i nic mi do tego. Byle byście tylko potem nie żałowali i nie narzekali, że nie ma dla was w Azotach pracy, a dla tych od Porowskiej, czy Czochary będzie.

  • Pan to chyba z pzpr prawda? Dobra praca i stanowiska tylko dla członków partii. Już widać wasz koniec. Gryziecie się między sobą, nie umiejąc współpracować. Jeden drugiemu, jedna drugiej świnię podkłada.

 6. Ja też oddam głos na PiS bo chce dalej 4 lata kabaretu, pracuję u Niemca więc mam wywalone co się w PL wyprawia. Hustler od Holendra też chcę płaskomózgowców dalej u koryta. Jako beneficjent 500+ x2 nie doganiam inflacji. Liczę na dalsze transfery.

 7. @mieszkaniecodkdok, rozdawnictwo? To lepiej kasę transferować do mafii i korporacji za granicę, jak to było wcześniej? Oprócz cystern wstydu potrzebne są jeszcze automaty do gier – wstydu, z wizerunkiem znanego lidera opozycji. Polacy teraz raczej wracają niż wyjeżdżają. 447 to nie historia z czasów PISu i bez podstaw prawnych. Afery? Hazardowa, paliwowa. Poczytaj Sumlińskiego, a nie Wyborczej, to się dowiesz, ilu ludzi przypłaciło życiem afery, NFOZ, PRO CIVILI i inne. Jest szansa, żeby z tym bagnem wreszcie skoczyć. Głosujmy na PIS!!

 8. Nie chcieli Peczkisa, bo mądrzejszy, młodszy, skutczniejszy, bez kompromisowy i dużo dla opolszczyzny zrobił. Ma Też za sobą poparcie mieszkańców opolszczyzny. Po prostu jest lepszy od plakatujących się teraz miernot i był, by skutecznym konkurenem uzyskując w wyborach więcej głosów . Dlatego nie został kandydatem do parlamentu.

Skomentuj