Kędzierzynianin trzymał w lodówce 380 gramów amfetaminy. ZDJĘCIA

6

Dzięki operacyjnym ustaleniom kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 37-latka. Funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu 380 gramów amfetaminy. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu za to kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Działania kryminalnych z Kędzierzyna-Koźla związane z przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej doprowadziły funkcjonariuszy do 37-latka. Jak wynikało z ich ustaleń mężczyzna miał posiadać znaczną ilość narkotyków.

Informacje te potwierdziły się. Podczas przeszukania jego mieszkania, funkcjonariusze znaleźli 380 gramów amfetaminy. Były one schowane m.in. w lodówce. Policjanci zabezpieczyli także wagę elektroniczną oraz pieniądze na poczet przyszłej kary.

Mężczyzna został zatrzymany. Zgromadzony w ramach śledztwa prowadzonego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu pozwolił na przedstawienie mu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

6 KOMENTARZE

  1. Urządzenie po ”położeniu” do twojej głowy pokazałoby, że masz problemy z korą mózgową i nie wiesz
    ”wcaleocochodzi”.

Skomentuj