Kędzierzynianin miał blisko 8 kg narkotyków. Został zatrzymany i trafił do aresztu. ZDJĘCIA

4

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla namierzyli i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i wytwarzanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 8 kilogramów zabronionych substancji. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu sąd zastosował wobec 33-latka tymczasowy areszt.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla podejrzewali, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać środki odurzające. Operacyjne ustalenia kryminalnych potwierdziły te przypuszczenia. Kilka dni temu funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zatrzymali 33-latka podejrzanego o posiadanie oraz wytwarzanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania oraz garażu i ogródka działkowego policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 30 gramów amfetaminy i ponad 7 kilogramów marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany, a następnie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz wytwarzania w znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec 33-latka tymczasowy areszt na 3 miesiące. Za te przestępstwa mężczyźnie grozi kara co najmniej 3 lat pozbawienia wolności.

4 KOMENTARZE

  1. Dobrze, że policja wzięła się za Kędzierzyn-Koźle bo kryminał tutaj po ulicach biega. Jeszcze najważniejsze aby tą grupę przestępczą zlikwidować co straszy mieszkańców

Skomentuj