Kędzierzynianie nagrodzeni Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji

1

Krzysztof Ligenza i Bartłomiej Mróz odebrali wyjątkową nagrodę, którą Opolska Izba Gospodarcza wyróżnia przedsiębiorców, samorządowców oraz osoby, które w sposób szczególny przyczyniają się rozwoju naszego regionu.

Laury Umiejętności i Kompetencji to nagroda mająca ogólnopolski, a nawet europejski wymiar pomimo swoich regionalnych korzeni. Opolska Izba Gospodarcza corocznie nagradza nieprzeciętnych menedżerów, firmy, organizacje i instytucje, które wprowadzają skuteczne rozwiązania restrukturyzacyjne i torują drogę nowoczesnej gospodarce rynkowej, a także autorytety moralne i najwybitniejszych reprezentantów nauki, oświaty, kultury i sztuki.

W tym roku w kategorii Ambasador Spraw Polskich wyróżniony został Bartłomiej Mróz – reprezentant Polski w parabadmintonie, a w kategorii kultura laur odebrał Krzysztof Ligenza, dyrygent Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu. Uroczysta XX Gala Laurów Umiejętności i Kompetencji odbyła się w Filharmonii Opolskiej.

1 KOMENTARZ

Skomentuj