Kędzierzynianie błyszczą na parkietach. Nasz pary taneczne mają za sobą udany czas

0

Centrum Tańca „Fiesta” miało bardzo udaną końcówkę roku. Piotr Wojaczek i Agata Breitkopf odnotowali świetne występy w turniejach. Popisali się również najmłodsi: Kamil Kochanowski i Lena Denisiewicz oraz Moritz Bonczek i Martyna Hoy, którzy rozpoczęli rywalizacje turniejowe.

Jesień i końcówkę roku 2019 należy zaliczyć do udanych dla naszych tanecznych par.
Nasza wiodąca para: Piotr Wojaczek – Agata Breitkopf, z powodzeniem startowała na turniejach tańca towarzyskiego, zajmując finałowe miejsca, w tym także na podium. Praca, treningi, zaangażowanie, zaowocowały uzyskaniem awansu do klasy tanecznej „B” w stylu standardowym na Ogólnopolskim Turnieju Tańca DANCE OSCARS 2019 27 października w Kędzierzynie-Koźlu.

Cieszy także fakt, że dwie nasze najmłodsze pary: Kamil Kochanowski – Lena Denisiewicz oraz Moritz Bonczek – Martyna Hoy, także zaczęły już brać udział i to z powodzeniem w rywalizacji turniejowej. Obie pary tańczyły w kategorii do lat 9. w klasie tanecznej H. A do startu już w lutym 2020 roku przygotowuje się nasza kolejna para, tym razem w kategorii seniorów.

Życzymy naszym wszystkim tancerzom w Nowym Roku 2020 zaangażowania, wytrwałości, zapału, satysfakcji z osiąganych rezultatów i kolejnych sukcesów na parkietach tanecznych.

Źródło: Miejski Ośrodek Kultury

Skomentuj