Kędzierzyn-Koźle znów będzie gospodarzem obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

0

To było jedno z najważniejszych wydarzeń ubiegłego roku w Kędzierzynie-Koźlu, które odbiło się szerokim echem w całym regionie. W ciągu kilku dni nasze miasto odwiedziła plejada znanych postaci ze świata biznesu, rozrywki czy sportu. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jesienią znów zawita do naszego miasta, a organizatorzy wydarzenia proszą mieszkańców o opinie dotyczące ubiegłorocznej edycji i propozycje pomysłów na ten rok.

Podczas pierwszych obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości do Kędzierzyna-Koźla przyjechało wiele osobistości ze świata biznesu, nauki, rozrywki, czy sportu. W ciągu kilku dni mieszkańcy miasta i regionu mogli wziąć udział w spotkaniach m.in. z Leszkiem Balcerowiczem, Krzysztofem Obłójem, Piotrem Klerem, Kajetanem Kajetanowiczem, Krystianem Gontarkiem, Michałem Wawrzyniakiem i Łukaszem Jakóbiakiem.

Organizatorzy obchodów ŚTP na Opolszczyźnie przygotowują się już do zbliżającej się edycji wydarzenia. W celu poznania opinii i oczekiwań mieszkańców naszego miasta wystosowali do nich apel:

CHCEMY POZNAĆ WASZĄ OPINIĘ

W dniach od 14-20.11.2016 r. odbędzie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Po raz drugi Koordynatorem ŚTP na terenie Opolszczyzny jest Kędzierzyńsko – Kozielski Park Przemysłowy. Podobnie jak w ubiegłym roku inicjatywa ta ma na celu organizację szeregu wydarzeń w tym m.in. wykładów, szkoleń i warsztatów z obszaru przedsiębiorczości, kierowanych w przeważającej części,  do ludzi młodych z terenu Kędzierzyna-Koźla.

  1. Dotyczącą obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Kędzierzynie-Koźlu w 2015 roku. Ciekawi jesteśmy co w Waszej ocenie było dobre a co złe w ubiegłoroczne edycji przedsięwzięcia.

  2. Propozycji wydarzeń obchodów ŚTP w Kędzierzynie-Koźlu skierowanej do młodzieży, lokalnego biznesu. Jesteśmy w trakcie przygotowywania harmonogramu wydarzeń obchodów ŚTP 2016 w Kędzierzynie-Koźlu, będziemy wdzięczni za informacje jakie są Wasze oczekiwania. Jesteśmy otwarci na propozycje kogo chcielibyście gościć w tych dniach w Kędzierzynie-Koźlu, jakimi tematami wykładów, szkoleń  oraz warsztatów bylibyście zainteresowani.

Opinię i wszelkie sugestie prosimy przesyłać na adres:

[email protected]

[email protected]

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj