Kędzierzyn-Koźle stolicą polskiej i europejskiej siatkówki. Zmodernizowane witacze na rogatkach miasta

9

Pod koniec wakacji zostały zmodernizowane witacze stojące na rogatkach miasta, których motyw graficzny nawiązuje do hasła „Kędzierzyn-Koźle stolicą polskiej i europejskiej siatkówki”.

Witacze są strategicznym elementem w wyglądzie miasta. Kojarzone są z gościnnością oraz potrafią mile zaskoczyć odwiedzających gminę gości. Warto pamiętać, że nie są to tylko witające litery, ale także forma promocji.

W ramach zadania zmodernizowano trzy witacze przy drogach wjazdowych do gminy Kędzierzyn-Koźle w Brzeźcach, Większycach i Sławięcicach. Teraz każdy podróżny wie, że znalazł się w stolicy polskiej i europejskiej siatkówki.

9 KOMENTARZE

  1. No i czym tu się chwalić jak mimo takich sukcesow zespół jest co sezon osłabiany. Za Semeniuka dalej nie ma zastępstwa na porównywalnym poziomie. Chyba od stycznia było wiadomo, że odejdzie. Tyle czasu mieli żeby zakontraktować jakiegoś sensownego zawodnika. Kontrakt semeniuka + kwota wykupu przez Perugię. Premia za wygranie LM. Jeszcze były jakieś premie finansowe od państwa z tego co gdzieś czytałem. Miał być większy budżet na za taki sukces, bo też był o tym artykuł jakiś czas temu. Na co w takim razie poszla ta kasa. Za miesiąc zaczyna się liga a my jesteśmy bez klasowego przyjmującego. Kovacecic przedłużył z Zawierciem, Kwolek przeszedł do Zawiercia. De Falco przeszedł do Resovii. Szymura jest rezerwowym w Jastrzębiu. Choćby jeszcze Lipiński był do wyciągnięcia a przeszedł do Olsztyna z Gdańska. Dlaczego nikt wcześniej nie zainteresował się żadnym z tych zawodników. To są jakieś kpiny. Co ten nowy prezes robił przez te miesiące. Tyle nazwisk zagranicznych siatkarzy się przetoczyło, z którymi niby były prowadzone rozmowy a teraz piszą na forach o jakimś szczawiku młodym z Bułgarii. Niejaki Karjagin. Jak to się tak zakończy to bedzie to kompromitacja klubu. Mieć tyle miesięcy czasu żeby dogadać solidne zastępstwo a teraz nie ma nawet zawodnika ze średniej półki jak to się prawdą. Chyba się skończy, że Żalinski będzie grał w podstawowym składzie. Po co te tytuly zdobywać jak nie potrafi się utrzymać najlepszych zawodników albo wzmocnić zespół jak ktoś odejdzie.

  2. Od kilku miesięcy widać że”nowy”prezes Zaksy to cienki Bolek,do prezesa S.Świderskiego,do rozpoczęcia ligi PLS zostało kilka tygodni,a następcy K.Semeniuka nie widać,a ten Bułgar co ma grać(?) w Zaksie nie zagrał ani minuty na trwającym turnieju M.Ś.to pytam prezesa Szpaczka jakie to ma być wzmocnienie Zaksy?To dowcip p.Szpaczek???

  3. W mieście mamy mistrzów sportowych z wielu dziedzin, ale jaśnie panującą wspiera tylko jeden zespół… Może na rogatkach miasta co jakiś czas wystawiać bilbordy innych dyscyplin, które liczą się w Polsce i zagranicą, wspierać i doceniać tych , którzy pomimo braku warunków do treningów uzyskują bardzo wysokie wyniki… Żenujące jest to, że wszystko hale w mieście wynajmowane są dla tych co zapłacą, a dzieciaki nie mają gdzie ćwiczyć, a najlepsza jest Szkoła 19, niby sportowa, a nie mają własnej hali tylko uczniowie szwendają się po innych obiektach… Halo!!! Pobudka!!! Sport w KK to nie tylko ZAKSA Pani Prezydent!!!!!!!!!

    • O jakich ty mistrzach myślisz. ZAKSA i tylko ZAKSA. To są mistrzowie. A w 19 mają 2 hale i stadion. Więc niech nie narzekają a ty z nimi. Lepiej niech się do roboty wezmą.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj