Kędzierzyn-Koźle solidaryzuje się z Ukrainą. Na godzinę wyłączono świąteczną iluminację

17
Plac Rady Europy.

Tą ciemność rozjaśnia światło europejskiej solidarności. Kędzierzyn-Koźle przyłączył się do globalnej akcji „Godzina dla Ukrainy”.

21 grudnia między 20:00 a 21:00 w wielu miastach „Starego Kontynentu” zgasła świąteczna iluminacja To symboliczne wsparcie dla naszych wschodnich sąsiadów, którzy borykają się z problemami w dostawach prądu spowodowanymi atakiem Rosji.

17 KOMENTARZE

 1. Hahaha! I nie zapomnijcie narysować kredą na chodniku gołąbka pokoju. Już durniejszych pomysłów nie można wymyślić. Ukraińcom potrzeba materialnego i psychicznego wsparcia, a nie głupich, dziecinnych, nic nie znaczących gestów.

  • Nie martw się tak bardzo, oni już mają wsparcie od NATO i UE większe niż nasz dług wynosi. Trzeba przyznać, że są za to bardzo nam wdzięczni.

 2. Babki! Bąbki! Ale fajowo!! I prezenty od braci ukraińców- bum boxy ala granatniki dla kędzierzynskich policjantów! Komendant nie strzela juz w sylwestra.. ot duraki..

 3. Takie akcje nie mają sensu.Chyba tylko poprawiają nastrój tym co je wymyślają.
  Poparcie dla Ukrainy jest obecnie znikome,dlatego zniknęły sondaże i badania opini.Media o tym milczą

 4. Tiiiaaaaaa 😕 I to jest bardzo słuszna końciepcia 🤭
  Chociaż jeszcze lepiej byłoby, na znak PO-parcia Ukrainy – gdyby ukochana WŁADZUNIA miasteczka NIEmożliwości – pobiegała se PO ciemku – PO tych CUDOWNIE NIE odśnieżonych chodnikach miasteczka.🤗
  Ale w samych majtkach i na bosaka ! 😁

  WTEDY ukochana WŁADZUNIA mosze jeszcze bardziej by odczuła obecne ukraińskie klimaty. 👌
  A zachwycona tubylcza ludzkość – kucając z zachwytu – biła by brawka swoim WSPANIAŁYM WYBRAŃCOM 👏😆

  A gdyby jeszcze (dla lepszego efektu) , ukochaną buegajacą golutką WŁADZUNIĘ obrzucano by śnieżkami, to ten protest przeciwko Putinowi – byłby jeszcze lepszy i wręcz doskonały 👌 🤗

  Wtedy wszyscy pięknie by się wczuli w sytuację Ukraińców, że „TAKI mamy klimat” w miasteczku NIEmożliwości 😎

 5. Lepiej by było gdyby zadbano, zwłaszcza teraz zimą, o należyty stan chodników i ulic w mieście, niż tracono czas na takie puste, symboliczne gesty.

 6. Jako mieszkaniec K-K nie solidaryzuje sie z zadna Ukraina, ani ja ani moja rodzina. Wiemy co zrobili ci zwyrodnialcy setkom tysiecy Polakow. Wiemy tez ze zatruwa sie umysly Ukraincow probanderowska propaganda. Polska i Ukraina rzadzi ta sama mafia i ostrzegam wszystkich ze oni nie tylko chca wyludnic Ukraine ale takze Polske. Chca ta maszynke do mielenia miesa przyniesc takze do Polski. Nasze rzady sa naszym najwiekszym wrogiem

  • Nie zapominaj o pogromie żydów w Jedwabnem które dokonali nie zwyrodniali Polacy. Potem możesz oceniać poszczególne nacje. Tylko jedna rada, jeśli można, nie generalizuj.
   Nie można całego narodu, potępiać w czambuł do końca świata za to że w przeszłości jego część dopuściła się morderstw.
   Poza tym, Mariuszku z Koźla, polaczki na Ukrainie zachowywali się w stosunku do rdzennej ludności jak wielcy panowie, władcy życia i śmierci. Nic więc dziwnego że prawowici właściciele tych ziem w końcu się zbuntowali, gdyż mieli tego dosyć.

 7. Ktoś sobie jaja robi. Wszystko na pokaz a prawda jest taka że mamy już dosyć informacji oraz ludków ze wschodu. A najgorsze przed nami. I kto nam pomoże ? Historia zatacza się kołem.

 8. to samo jak akcja ” godzina dla ziemi” kiedy niby wyłączmy lampy a zapalamy świece, tak samo jak „blog mikołajkowy” kiedy liczą ilu patrzy w to medialne kwadratowe k….wo. tak samo jak wizyta żełeńskiego u beidena która przyniesie pokój, itd. itp. żenada, ale debile myšlą że dla świata uczynili wszystko co w ich mocy, choć sami potrzebują pomocy.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj