Kędzierzyn-Koźle również walczy o wolne media. Mieszkańcy protestowali na placu Rady Europy

73

Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla jednoczyli się dziś na placu Rady Europy z wieloma miastami z całej Polski w obronie TVN i niezależności mediów. Na protest w naszym mieście przyszło 80 osób, których nie wystraszył nawet ulewny deszcz.

Już jutro Sejm planuje kontynuować prace nad złożonym przez Prawo i Sprawiedliwość projektem nowelizacji ustawy medialnej nazywanym lex anty-TVN. Projekt godzi w niezależność TVN, której właścicielem jest amerykańskie Discovery poprzez spółkę zależną w Holandii.

Z takim posunięciem rządu nie godzi się wiele obywateli kraju, wśród nich mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla, którzy mimo ulewnego deszczu wykrzyczeli swoje niezadowolenie.

Po raz kolejny musimy się spotykać w miejscach, gdzie możemy pokazywać swoje niezadowolenie. W Polsce łamane jest prawo w sposób skandaliczny. Podczas przemian w Polsce mówiono o pluralizmie nie tylko partyjnym, ale również mediów. O to walczyły elity ówczesnej władzy, czyli de facto ci ludzie, którzy teraz są przy władzy. To niesamowite, że potrafią się od tego odwrócić i pogrzebać wszystko. Dziś stoimy przed groźbą, że możemy stać się krajem tożsamym z Węgrami. Dla Unii Europejskiej to nie jest dobre partnerstwo – mówi Ireneusz Wiśniewski, przewodniczący rady miasta, uczestnik protestu.

Na proteście dominowali seniorzy i to oni apelowali do młodszych mieszkańców miasta o to, aby wychodzili z domów i głośno wykrzyczeli swoje niezadowolenie.

Przykro mi, że dziś trochę mało ludzi jak na tak duże miasto. Większość to osoby 60 plus. To wszystko powoduje, że władza może łamać nasze prawa. Władza obawia się ruchów społecznych, musimy o tym pamiętać i jednoczyć się, gdy dochodzi do takich niewyobrażalnych posunięć rządzących. Mam nadzieję, że Kaczyński wymięknie. Jeżeli my sami czegoś nie zrobimy, Europa nie zrobi tego za nas – mówi Andrzej Jędrzejas, uczestnik protestu.

Protest w naszym mieście organizował Komitet Obrony Demokracji.

73 KOMENTARZE

 1. Patrze na te fotografie i widzę głównie staruszków i tylko paru w tzw. wieku średnim. Spora część to ci co pod sądem krzyczeli czyli „KODowcy”. Czemu nie było młodych osób ? Czemu tu byli głównie ludzie antypisowcy ? Tego typu akcje powinny być spontaniczne i nie polityczne. W tym przypadku upolitycznienie mediów przez partię rządzącą jest objawem zamordyzmu. Już za dużo wszędzie polityki. Wszechobecne partyjniactwo jest w samorządach (co i u nas widać) gdzie hieny pchają do władzy jak wieprzki do koryta. A stąd trampolina do sejmu. I później taki Kaczyński gdzieś w wywiadzie mówi że ; społeczeństwo jest głupie wiec ja muszę decydować za nie…. Bo taki mają wszelcy politycy (i ci na dole i ci na gorze) stosunek do społeczeństwa. A polityka jakakolwiek w życiu społecznym to nic dobrego. Więc i media powinny być wolne od polityków.

  • To że ZMYŚLASZ BZDURY na temat Kaczyńskigo, to postępujesz jak TYPOWA platforma POdobno obywatelska. Podaj źródło takich informacji o Kaczyńskim! ?

   W ten sam sposób można napisać, że sąsiedzi opowiadają o Tobie, że jesteś np pedofilem czy innym zbokiem.?

   To takie samo źródło informacji ja Ty przytaczasz. Czyli ZWYKŁE OCZERNIANIE.

   Masz prawo do własnych ocen i poglądów, ale publiczne pisanie kłamstw DOWODZI, z honorem jesteś jakby na bakier. Pozdrawiam ?

   • No nie wiem kto tu zmyśla ? Ja tylko przetaczam słowa które gdzieś w wywiadzie padły. A ty nie masz żadnych argumentów, obrażasz mnie nazywając pedofilem. Takie coś może napisać tylko jełop. Tak, bo jesteś jełopem, który sam nie myśli, bo tobie wciskają ciemnotę. A ty, jełop w to wierzysz. Oczy ci chyba zarosły i nie dostrzegasz co się dookoła dzieje ?

 2. Przestańcie się już ośmieszać z tą antypolską pseudostacją tvnPO24. Wieczna depresja, pesymizm i wisielcze nastroje. Szujają sensacji z każdego pierdnięcia. Nie ma dnia bez szczucia jak to jest źle i to we wszystkim o czym chrzanią. Szkoda, że jak ryży na Zielonej Wyspie rządził, to się jakoś nie kwapili w opowiadaniu swoich mądrości z takim entuzjazmem. Przyszła garstka z tego ciemnogrodu benzenowskiego i się lansują. Nie mają co robić, to chcą zaistnieć w mieście „możliwości”.

  • W kurwizji masz za
   To obiektywny przekaz pisowskiej propagandy rodem z Białorusi a i przywódca Korei Północnej nie zwolniłby tych pseudo dziennikarzy TVPis. Ale
   Co ty betonie możesz rozumieć, okłamują Cię w TVP do tego masz taki stan ducha i umysłu że umiłowanie wierzysz bezdzietnemu konusowi, co ni żony, ni rachunku bankowego ani nawet telefonu nie miał nigdy. Zgroza jak trzeba mieć beret zryty żeby za
   Tym gnojami głosować

   • Dupexx zabłysnął jak neon na domu rozpusty. Masz chłopie beret zryty jak asfalt na ulicy. Naoglądał się krasnal szczucia w antypolskiej pseudostacji tvnPO24 i ujada niczym jamnik. Jeszcze brakuje zielonej wyspy bis w kraju. Chyba jeszcze z pampersem na qprze biegałeś za rządów w ryżego albo głupa rżniesz. Wtedy to był raj w Polsce. Ocknij się z letargu plafonie i przestań udawać głupszego niż jesteś.

 3. TVN tak jak TVP wolne media. Telewizje sympatyków ciemnego narodu. W tych czasach nie ma wolnych mediów. Są tylko ogłupiacze . Pan mówi baranki swoją robotę wykonują . Nasza demokracja to ciemna komuna.

 4. Kolejny piknik emerytów. Jaka wolność? Jakie media? W mieście gdzie wszyscy młodzi ( oprócz grupy wcale nie małej dilerow patoli i piratow drogowych) pouciekali za pracą z tego śmierdzacego benzenem grajdołka. No co emeryty? Gdzie wasze wnuczki i dzieci? Za granica uciekli w Katowicach Wrocławiu? Taka wolność city- smrodzie

 5. Rewelacji frekwencyjnej nie było choć nie wiem skąd to cudowne rozmnożenie do 80 osób jak tam ze 20 nawet nie ma. Inna sprawa, że jest to fałsz propagandowy gdyż „wolnymi mediami” samookreśla się tvn i podobne platformiane głośniki a właściwa nazwa dla tej mikrozbiórki to „Powiatowe Spotkanie Fanklubu tvn”.
  Na szczęście w Kędzierzynie są to jednostki, większość pewnie z tych co im emerytury PIS poobcinał za „zasługi” w PRL-u….

 6. Dobre miejsce dla starych komuchów tylko gwiazdy czerwonej już brak.
  A do Panów lakierników raczej już nie pojadę miałem ich za mądrzejszych.

 7. Kilka nauczycielek,starych aktywistek.Azsie dziwię tej mlodej parze pod parasolem.Moze to
  rodzina kod kapeli?Żałosna ekipa.Czy piwo bylo nagrodą za udział w tym głupim spotkaniu ?Widomo u kogo

 8. Przecież tfuvn, to nie są żadne wolne media, ale żydowska, antypolska szczekaczka amerykańska. Towarzysz Wiśniewski trochę się zagalopował. A co na to pani Migocz?

 9. „Projekt godzi w niezależność TVN, której właścicielem jest amerykańskie Discovery poprzez spółkę zależną w Holandii.” To ja mam pytanie retoryczne do pani Aliny Nowicz…
  To TVN jest zależny czy niezależny od amerykańskiej spółki Discovery?
  czy projekt „godzi w niezależność” czy „ma sprawić by TVN nie była zależna” od amerykańskiej spółki?
  czy pani pisząc artykuł zachowała się zależnie czy nie zależnie od swoich poglądów czy też poglądów zwierzchnika?
  Mam nadzieję, że dożyje czasów, gdy dziennikarze zaczną nam podawać rzetelne informację a nie poglądy na sprawy. Dotyczy to zarówno TVN jak i TVP.

 10. Jakby gównem rzucali, to oni też by przyszli. Dla nich, to „coś się dzieje”. Frekwencja znikoma, bo tylko resortowi tęsknią za tą antypolską, choć polskojęzyczną szczujnią.

 11. Stare UBeki i SBeki i zwolennicy systemu PRL. Dzisiaj walczą o wolne media. Dobre. I ciekawe czy kędzierzyńsko-kozielskie media są niezależne, chojnie dotowane wieloma drogami przez Urząd Miasta.

 12. Zebrali stado kodziarzy z rodowodem komuny i ubecji i robią piknik te wycie na nic się nie zda TVNNAZI do likwidacji za organizowanie puczu z PO urodzinach Adolfa kopanie dołków pod rządzącymi w które te dołki sami wpadli ADYJOS TVN

  • Pierwszy tobie dam jak chcesz w ry… Co do kościoła latasz dziadu i tego ci twój farorz naucza co ? Stękasz bo cie boli że są jeszcze ludzie myślący w porównaniu do ciebie. Ty myśleć już nie masz czym. A ta nienawiść jaką PISiaki macie w sobie nawet was zatruwa od środka. Tacy jak wy powinniście na kolanach do Częstochowy jako pokutę plus biczowanie. Wolność mediom i Polsce !

 13. „Julka” skup się i czasami napisz coś poprawnie, skoro już tak bardzo chcesz pisać w języku polskim.
  W najbliższym czasie ilość samobójstw nauczycieli w Kędzierzynie-Koźlu i okolicach będzie zauważalna. To będą ci nauczyciele, którzy nie poradzą sobie psychicznie z faktem, że pozwolili opuścić szkołę podstawową takim intelektualistom jak „Anty TVN PO24”, „Jola”, „Benzeniok”,”Jeju” ,”Polak”. Tudzież kilku innym. „Wiem” i „Nowe Miasto Możliwości” to nie dotyczy, bo to były szkoły specjalne.
  Czy wy naprawdę nie rozumiecie, że ci ludzie stali tam również w waszym interesie? Pytanie co nieco retoryczne. Wydawać by się bowiem mogło, że wszyscy rozumieją, jak fundamentalne jest znaczenie niezależnych mediów. Takich, które patrzą na ręce sprawujących wadzę. I to bez znaczenia na jej zabarwienia partyjne. Każdej „władzy”. Co może być lepszym antidotum na wszelkie dewiacje tych, którzy decydują o sposobie wydawania waszych podatków? Gdzie szukacie pomocy, gdy zawodzą nawet takie instytucje jak chociażby sądy? Czy nie jest tak, że jedynym batem na rozpasanie i arogancję tych, którzy podobno w waszym imieniu sprawują nad wami władzę, jest strach przed upublicznieniem prawdy? Więc o co wam chodzi, dlaczego wieszacie psy na tych, którym zależy, aby te media były niezależne. Aby istniało szerokie ich spektrum, a monopol na przekaz tej „prawdziwej prawdy” miała nie tylko TVP. Jeśli nie rozumiecie tego, że wolne media są fundamentem demokracji, to obawiam się, że w tym życiu już tego nie zrozumiecie.

  • Skup się teraz Marek. Nie stałeś tam w niczyim imieniu oprócz swojego i pozostałych towarzyszek i towarzyszy. Te niby wolne media, o które tak się troszczysz, to niby której władzy patrzyły na ręce kilka lat wcześniej? Twoim ukochanym mediom nikt nie grozi likwidacją. Nadal będą one dla Ciebie skarbnicą wiedzy i źródłem całej prawdy od rana do rana. Zjedz odpowiedniego batonika i aż tak się nie nakręcaj.

  • Niezależność mediów to fikcja i mrzonka. Myślę, że trzeba wziąć przykład z Niemiec gdzie media publiczne ARD i ZDF są bezwzględnie i obowiązkowo finansowane przez obywateli ale, tu cytat z Wikipedii, „Nad ZDF stoi ZDF-Fernsehrat, która zatwierdza zarząd, budżet i wybiera dyrektorów. Stanowiska są zajmowane m.in. przez delegatów partyjnych proporcjonalnie do ich liczebności w Bundestagu.
   ZDF jako telewizja publiczna współfinansowana ze środków abonamentowych, w niedziele i święta nie nadaje żadnych reklam i materiałów ogłoszeniowych.”
   Więc niezależnie od aktualnie rządzących nie ma zawłaszczania przez nich mediów (TKM).
   Obywatele w mediach publicznych widzą poglądy wszystkich partii parlamentarnych. Nie ma potrzeby tworzyć, jak u nas TVN, mediów opozycyjnych.

   • Jeśli jest tak jak piszesz, to sytuacja w Niemczech jest dobrym rozwiązaniem. Chociaż z tego co wiem, to stacji telewizyjnych różnego „kolorytu” jest tam ogromna ilość. No i to jakoś nikomu nie przeszkadza. Żadnej z nich nie zlikwidowano tylko dlatego, że w wieczornym dzienniku opisała dewiacje różnej maści obajtków. Bo nawet te małe stacje, ze znikomą oglądalnością, wiedzą, że nie mogą kłamać. Bo procesy za zniesławienia i kłamstwa wykończą je finansowo. Więc skoro nie kłamią, to niech sobie są. A czy słyszeliśmy, że jakieś obajtki procesują się z TVN o zniesławienie. Z tego co wiem to chyba nie, a skoro w wieczornym dzienniku „coś” podają, to chyba nie kłamią. Więc niech też sobie istnieją.
    Ale ponieważ nie jest w Polsce tak, że „obywatele w mediach publicznych widzą poglądy wszystkich partii parlamentarnych”, a jedynie prawdę „konstruowaną” przez PIS, dlatego niezbędne są alternatywne źródła informacji, im więcej tym lepiej. A o ich rzetelności, wiarygodności i ewentualnym wyborze zadecydują sami obywatele. PIS nie może mieć monopolu na TVP, a przecież nie ma wątpliwości co do tego, że obecnie tak jest. Oni przecież robią wszystko, ostentacyjnie i po chamsku, aby nie było kogoś kto mógłby im patrzeć na ręce. Sytuacja, gdy będzie „obowiązywała” tylko jedna prawda, a mianowicie taka PISowska, jest bardzo niebezpieczna. Dla nas wszystkich.

    • Ale dlaczego zarówno rządzący jak i opozycja nie proponuje takich zapisów określających sposób funkcjonowania mediów publicznych na wzór Niemiec?
     Wiadomo, że opozycja (ta czy inna) zawsze coś musi dać mediom sprzyjającym. Nic nie jest za darmo. A gdyby miała swoje okienka w telewizji publicznej to służyła by tylko swoim widzom płacącym abonament. A telewizje komercyjne zajęły by się rzeczami komercyjnymi – rozrywką, sportem, zdrowiem, ochroną środowiska etc.
     A nie, tak jak teraz np. TVN, obroną interesów opozycji.
     Myślę, że zasada TKM jest na rękę każdej władzy w obecnej Polsce.
     Zgrabnie to ujął redaktor Michalkiewicz, który w programie TVN na pytanie jak ocenia TVP po rządami PIS-u odpowiedział trochę przekornie, że oczywiście ocenia negatywnie ale zauważył, że dzisiaj ma rzeczywisty pluralizm w mediach, bo obie telewizje naświetlają różnie bieżące wydarzenia a za rządów PO w obu telewizjach było to samo, bo PIS-u nigdzie nie dopuszczano.

 14. Ani jednego pozytywnego komentarza. Wyglada na to że ta grupa starych sflustrowanych mieszkańców benzopowiatu naprawdę potraciła część kasy zabraną za komusze działanie w PRL. Więc TRZA! Protestować!! I rudego na obiad do ratusza zaprosić? w tevfał- łene to pokażą. Loko- motiv inwestycje I włodarzy tyż. I te nowe inwestycje na naftowej..i port.. i ampułke covida 19 w musełum i te ruiny wszedzie i śmieci + skalniaczki.

 15. Włos się jeży jak czytam niektóre komentarze. Całe szczęście że to tylko garstka ślepych głupców. Którzy albo są idiotami i nie rozumieją o co tu chodzi albo tacy którzy krzyczą że są katolikami i do tego Polakami. Większość z nich to zatwardziałe PISaki którzy jednakowo twierdzą że to media anty polskie – to po jakiemu tam mówią ? Że plują jadem – tyle że to ci fundamentaliści PISowscy najwięcej zieją nienawiścią i to jeszcze pod egidą kościoła. Prawda ich boli że niewolnictwo i zakłamanie szerzone jest przez rządzących. Owszem PO nie jest alternatywą by godnie zarządzać Polską ale PIS także. I mam nadzieje że te oszołomstwo które za marne 500 plus, 300 plus, 13 emeryturę i po porodzie 4 dzieci emerytura nie będą sprzedawczykami i otworzą oczy by zrozumieć co tak naprawdę chce Kaczyński. A dąży do dyktatury i całkowitej władzy jak Hitler czy Stalin w czasie II wojny światowej. Czy tego chcecie ?

 16. Bardzo się cieszę, że TVN upadnie. Dzięki temu TVPiS urośnie w siłę i będzie jeszcze bardziej przekazywać prawdę czasu i prawdę ekranu. Pokaże prawdziwą historię i prawdziwą teraźniejszość, prawdziwą Polskę i prawdziwych Polaków. Liczę, że Jarosław zrobi porządek z abonamentem i wszyscy będą go płacić uczciwie na rzecz TVP, a nie tak jak teraz, że bogaci ludzie chełpią się tym, że nie płacą i właśnie tym zabieramy TVN: bogatym, hedonistom, LGBT, pedofilom, kłamcom, a i najważniejsze jak wyżej naPiSaliście o swoich rodzicach esbekom wszelkiej maści. Po stylu bełkotu jaki tu jest, to pisze może z 5 osób w tym ze 2 pod kilkudziesięcioma nickami. To jest typowy elektorat suwerenny.

  Fajnie z Wami być, wróciłem sobie z Japonii, a tu przyjaciel Jarosław urządza łapankę na Wiejskiej jak za starych czasów Gubernii. Pijacy polacy jako przekupne dziwki dały się namówić strategowi, a dzięki dynamicznym i mądrym posunięciom marszałkini wszystko jest po linii partii. Nigdy więcej Stokrotki i telewizji esbeków. Teraz tylko qrvizja z Woronicza i stary Ogórek für Deutschland.

  Już od jutra możecie w mieście możliwości oddychać lepszym powietrzem, nikt bowiem już nie napisze, że śmierdzi, bo nie śmierdzi. A taka jest prawda ekranu przecież z ekranu nie śmierdzi. Jestem dumny z posła Kukiza, jest prawdziwym patriotą, który zawsze krytykował system i władzę.

  • Zgadza się, nic tak nie leczy duszy jak włączenie TVP, Cholecka to moja muza i bogini, idzie dobrą drogą jak najsłynniejsza prezenterka w Korei Północnej, którą ściągnęli z emerytury by wychwalała wnuka Kim Ir Sena.

 17. Oj pisowski popaprance czy wy oglądając wiadomości nie dostajecie mdłości od tej propagandy sukcesu i jednocześnie nienawiści do wszystkich którzy mają inne zdanie i poglądy, zastanówcie się czasem i oglądnięcie nawet Polsat aby trochę rozjaśnić umysł.

  • Z ciebie taki realista jak ze mnie florecista. Za dużo tvnuPO24 się naoglądałeś i ci się węzły na zwojach mózgowych porobiły. Tam to jest dopiero propaganda nienawiści 24 godziny na dobę. Potem się dziwić ,że cymbalistów coraz więcej, jak się nasluchają tego antypolskiego dziadostwa i ujadania w każdym programie.

   • Z ciebie chyba jest flecista z lgpt. Skąd wiesz że w tvnenie jest tak jak bredzisz ? Przecież oglądasz non stop teletuPIS i Radio ma ryja – Rydzyk kanal Toruń słuchasz.
    I stąd te twoje mądrości czyli Branice city tuż tuż.

     • Wow ale żeś dowalił … Haha żart. Ciańki smarku jesteś widać żeś szkółkę w domu kończyłeś i stąd te tematyczne wypowiedzi. Te zbudowane zdanie. Twoja polonistka chyba jest z ciebie dumna. Do PISu cie przyjmą tyko skończ podstawówkę.

     • Te wypierdas, czy jak się tam wabisz platfujaro dowalić to moszesz siedząc na tronie, jak cię przypili. Smark to ci z kinola leci platpierdzie, tak jak mleko. Błyskotliwy jak salceson jesteś kogucie. Taka zakała forumowa myśląca, że jest zabawna. Chyba cię w kapuście znaleźli, bo trudno o większego głąba. Ciebie to już przyjęli do platpyćców pingwinie. Za cienki jesteś w biodrach na dysputy.

     • O znowu coś pobazgrał. Co za erudycja gdzie się tego nauczyłeś pędzlu nie myty ? U Rydzyka czy Kaczora ? Jak zwykle dziabdziaku pisowski powtarzasz się wszędzie to samo bazgrząc. Nawet nie wiesz co ? Do tego nie zdajesz sobie sprawy jaki jesteś upośledzony przez PIS i PISTV oraz sektę Rydzyka. Twoja inteligencja jest mniejsza nisz u komara także daj se pozor ,zabieraj zabawki i idź z tego podwórka. Bo tu komentowanie jest dla dorosłych a nie dla nie dorozwinietych psychicznie.

     • Z ciebie taki doktor jak ze mnie baletnica plafonie. Zawadziłeś jak łysy grzywką o kant kuli wyczesańcu. Pędzel to masz między racicami doktorku. Chyba wagarowałeś na biologii. Nauczyłem się od ryżego i chama sikory tej erudycji zakało forumowa. Zryli ci czerep w tej antypolskiej pseudostacji tvnPO24 plującej jadem 24 godziny na dobę. I słownik postudiuj, bo byki walisz jak krowie placki w tych swoich wypocinach. Poskacz sobie z dywanu na podłogę maskotko forumowa. Żenujący jesteś fraglesie.

     • Wow wy na prawdę pisiaki macie nie po kolei pod czerepem. Przeczytaj se pispędzlu coś nabazgrał. Trzeba być wyjątkowym imbecylem żeby tak nafajdać. A zemnie jest doktor baletnico plafońska czy jak tam się wabisz. Widać nauka PIS i telepisu oraz sekty Rydzyka nie poszła w las. Jadem pisowskim plujesz jak się tylko da. A później do kościoła u farorza lubiącego dzieci się wyspowiadasz. No brawo ! Guru niewielkiego wzrostu jest z ciebie dumny. Ciekawe czym następnie mnie zaskoczysz ?

     • Jeszcze stękasz doktorku. Zcznij się leczyć w końcu, bo przez telefon nic z tego nie będzie i dalej choroba postępuje, sądząc po wypocinach. Pędzel masz między kopytami platpierdzie. Weź się w końcu za książki z biologii, bo chyba spałeś na lekcjach a potem skrobiesz jakieś dyrdymały. Jadem to się już zaplułeś, takim z tvnPO24. Na punkcie tego kościoła to masz jakiegoś pierstolca czereśniaku. Chyba miałeś tam jakieś zabawy w dzieciństwie, stąd ta trauma. Z celebrytami się pobaw jeszcze. Nie jestem od zaskakiwania kogucie. Co jeden gnom to zabawniejszy. Zbawca się znalazł. Żenujący jesteś pawianie.

     • Co za słownictwo bogate. No brawo. Chyba sam siebie przeszedłeś.
      Tyło robisz błędy także jeśli chodzi o naukę to tobie by się przydała.
      Na razie co można wywnioskować z treści którą nabazgrałeś to jesteś uodporniony na edukację narodową ale na pisowską nie. Nadal rzygasz tym jadem lecz się nie dziwie skoro jesteś upośledzony umysłowo. I do tego powtarzasz się co wskazuje na brak argumentacji. (Nie zachęcam do sprawdzenia w encyklopedii co oznaczają poszczególne słowa bo i tak nie zrozumiesz). Jednym słowem cymbał z ciebie i to do potęgi entej. Także jak jeszcze coś nabazgrzesz to tylko udowodnisz te tezę. Daj se spokój i nie męcz już sfrustrowany pisiaku.

     • Słownictwo jest póki co ubogie. To nieodpowiednie forum żeby na bogato odpisywać na idiotyzmy różnej maści. Pisiaka to masz między racicami platpampersie. Do książek smaruj a nie pierdy sądzisz i zasmradzasz powietrze wśród komentujących. Cymbał to na bierzmowaniu dostałeś na piąte tumanie. Próbujesz błyszczeć jak łajno na słońcu ale blado ci to wychodzi. Typowy plafon co rozumy pozjadał i jeszcze głodnego udaje. Co to naczy se? Se to możesz stłuc porcelanę na tronie jak cię stolec rysuje pędraku. Pacnij sobie dynią w ścianę, to może się ockniesz z letargu, zanim coś jeszcze nagryzmolisz platrutniu.

     • Słownictwo jest póki co ubogie co widać. To nieodpowiednie forum żeby na bogato odpisywać na idiotyzmy różnej maści. Pisiaczka to masz między racicami pispierdzie. Do książek smaruj a nie bździochy puszczać i zasmradzać powietrze wśród komentujących. Cymbał to na bierzmowaniu dostałeś na pierwsze tumanie. Próbujesz błyszczeć jak łajno na słońcu ale blado ci to wychodzi. Typowy pisiak co rozumy pozjadał i jeszcze głodnego udaje. Co to naczy se? Se to możesz stłuc porcelanę na tronie jak cię stolec rysuje pędraku. Pacnij sobie dynią w ścianę, to może się ockniesz z letargu, zanim coś jeszcze nagryzmolisz pistrutniu.

     • Bądź bardziej kreatywny muflonie. Szkoda strzępić żuchwę na indora. Nie pozostało nic tylko puścić rzyga na platcapa. ?

 18. Taka śmieszna grupka, ta sama trupa objazdowa jak pod sądami. Może dziadki na zdjęciu zrobią akcję WOLNE MEDIA w Kędzierzynie-Koźlu? A dokładnie mogliby się zorientować ile Urząd Miasta i Spółki płaca lokalnym mediom. Po odpowiedzi na to pytanie wiedzieliby czy KK ma niezależne media.

 19. Obserwując dzieci w piaskownicy, to w pewnym wieku 4 – 6 rośnie zainteresowanie pewnymi produktami przemiany materii. Potem naturalnie to mija, bo zaczynają się uczyć pisać i rozwija się szybko ich intelekt, aparat poznawczy, zdolności przyswajania wiedzy, myślenie abstrakcyjne.

  Jak powyżej można przeczytać, są osobnicy, których zainteresowania kręcące się wokół odbytu nie mijają… Dzięki nim nasze forum kwitnie jak chabrowa lipcowa łąka.

 20. Rychu albo zakompleksiony albo bezrobotny albo wszystko do kupy którą tak lubi. bo zawsze ma coś do powiedzenia- przeważnie nic mądrego- na każdy temat. i myśli ze ma świetny zjadliwy dowcip

Skomentuj