Kawiarnia i sklep w „Wodnym oKKu” do wynajęcia. Zarządca szuka chętnych do prowadzenia biznesu

5

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu ogłosił dwa przetargi na wynajem lokali użytkowych w kompleksie „Wodne oKKo”. 

Do wynajęcia są dwa lokale użytkowe. Pierwszy z nich składa się z baru wewnętrznego z dwoma punktami wydawczymi wraz z pomieszczeniami kuchennymi, gospodarczymi, pomocniczymi, socjalnymi, sanitarnymi, dwoma strefami konsumpcyjnymi: w holu pierwszego piętra i na antresoli hali basenowej, o łącznej powierzchni 101,3 mkw. oraz baru pijalni soków, zlokalizowanego w strefie saun o powierzchni 10,5 mkw. Łączna powierzchnia przeznaczona do wynajmu na cele działalności gastronomicznej wynosi 111,8 mkw. Przetarg na lokal odbędzie się w czwartek, 21 listopada o godzinie 12 w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Grunwaldzkiej 71 w Kędzierzynie-Koźlu. Cena wywoławcza za wynajem lokalu wynosi 1200 złotych netto, a warunkiem wzięcia udziału w postępowaniu jest wpłacenie wadium w wysokości 3 tysięcy złotych i opłaty manipulacyjnej w wysokości 150 złotych w kasie MOSiR (Grunwaldzka 71), najpóźniej do 21 listopada do godziny 10 oraz przedłożenie projektu zagospodarowania pomieszczeń.

Drugie postępowanie dotyczy wynajęcia pomieszczenia o powierzchni 16,7 mkw. na działalność sklepu z artykułami pływackimi i sportowymi. W tym wypadku cena wywoławcza wynosi 350 złotych netto, a sam przetarg odbędzie się 29 listopada.

Szczegóły przetargów: lokal gastronomiczny, sklep.

5 KOMENTARZE

  1. Otoz to ceny ciut wyzsze niz w H2O w Raciborzu !! A tam to miasto dopłaca do biznesu. Nawet ludzie co maja karte multisport to jeszcze ratuje ten budzet.

  2. No widziane było państwu dziś przeze mnie no cóż drogi panie zmiana koloru to chyba za wiele panu nie dała . Ja nadal wiem że to pan ze swoją księżniczką się lansuje nawet pan popatrzył się w moja stronę, aha i z tym obrażaniem mnie to sobie może odpuście bo tym zachowaniem mnie ciężko z równowagi wyprowadzić

Skomentuj