Katarzyna Kukolka-Bogocz została nową szefową Prawa i Sprawiedliwości w Kędzierzynie-Koźlu

43
Katarzyna Kukolka-Bogocz.

Powiatowe struktury Prawa i Sprawiedliwości w Kędzierzynie-Koźlu mają nową szefową – została nią radna miejska tego ugrupowania Katarzyna Kukolka-Bogocz.

Zarządzenie w tej sprawie wydała Violetta Porowska, szefowa opolskich struktur PiS.

– Mianowanie na funkcje Pełnomocnika Powiatowego PiS w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim jest dla mnie wielkim uznaniem. Jako osoba aktywnie działająca będę się starała wypełniać jak najlepiej powierzone zadanie – komentuje Katarzyna Kukolka.

Do tej pory na czele PiS w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim stał wojewoda opolski Adrian Czubak, który po zeszłorocznych wyborach parlamentarnych zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Peczkisa.

43 KOMENTARZE

 1. Czy pani Porowska nie działa na zlecenie prezydent miasta? Ewidentnie widać jej konflikt z byłym senatorem, którego sukcesywnie pomija. Czyżby z zemsty za to, że zajął on miejsce w ZA, które chciała dla kogoś innego? Coś mi się wydaje, że sprawa będzie miała ciąg dalszy, ale już ponad głową pani poseł. Czas królowej banerowo-plakatowej chyba się kończy, bo jej ruchy są coraz dziwniejsze i nastawione na ostry konflikt w regionie. Z resztą nie tylko w naszym powiecie.

  • Zostanie ona po wyborach dokładnie rozliczona za szkody jakie poczyniła w naszym województwie. Nie pomogą żadne fotki , uśmieszki i inne dziwne zachowania. W naszym powiecie brak kampanii wyborczej. Nic się nie dzieje, jedynie od czasu do czasu mówią, że pojawia się w ZAK-u. Czas pajacowania już się skończył. Wyborcy są oburzeni. Mówią też o tym, że w innych powiatach jest podobnie i PiS-u w okręgu już nie ma.

 2. Już niedługo….. przyjdzie czas, że bycie i głosowanie na PIS będzie większym wstydem niż bycie w PZPR…. Mam i dalej robię listę PISiorów z K-K.

 3. Śmiechu warte,kto to jest Kukolka i co ma do powiedzenia, jaki ma program działania. Żenada i zwykłe chciejstwo nic więcej. Tylko pustosłowie i slogany no i fotki w mediach. PiS w Kędzierzynie-Koźlu schodzi na margines.Tu tymi osobami PiS nie wygra wyborów – wygrają inni. Przykładem jest to, że Kukolka do dzisiaj nie wywiesiła u siebie w barze na szybach plakatów i banerów kandydata na prezydenta z PiS-u. Zdaje sie, że ważniejsze jest funkcjonowanie barowego interesu niż wybory. Po minionych wyborach parlamentarnych w powiecie nie ma i nie słychać o tej partii i nie widać jakiejkolwiek jej działalności w radzie miasta i od czasu do czasu coś napiszą o PiS-ie w radzie powiatu.

  • @Bogdan a może andrej lub grigorij jak na starego szowinistycznego towariszcza przystało powinieneś już wczoraj napisać donosik do prezesa….uprzejmie donoszę, że ….stare powinno zostać bo nowe to wielka niewiadoma dla nas , doświadczonych decydentów, oczywiście panów decydentów, którym grunt pod nożętami się usuwa.
   Czas gdy „chamy” palili na stosach kobiety- czarownice minął bezpowrotnie.
   Kobieta tak jak mężczyzna w XXI wieku ma prawo szefować powiatowym strukturom PiS, jeżeli co niektórzy mają odmienne zdanie to powinni się przenieść w czasy INKWIZYCJI.

 4. Porowska ewidentnie gra na rozbicie PiSu w K-K. Czy radni miejscy będą teraz przychylni pani prezydent? Czas pokaże. Z powiatem może już się jej nie udać, bo tam działają nieugięci Andrzeje. Może kiedyś dowiemy się, co jest grane? Do wyborów samorządowych i parlamentarnych ponad trzy lata, więc wiele się może jeszcze wydarzyć. Póki co kampanii wyborczej A. Dudy nie widać i co, nie przeszkadza to pani poseł? Może, tak naprawdę Bilbordinie Plakatowej bliżej jest do PO?

  • @Marian B. może to twoi krewni ci nieugięci Andrzeje?Po pierwsze kampania prezydencka jeszcze się nie rozpoczęła,kandydaci opozycji prowadzą ją w najlepsze .Mają pretensję do PAD, że się chowa.Jak Prezydent RP może prowadzić kampanię prezydencją jak się jeszcze nie rozpoczęła. Marszałek Sejmu nie wyznaczyła terminu wyborów.Opozycja nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności.Przepisom prawa nadaje znaczenia, którego nie mają!Działania opozycji zaczynają przypominać Orwella, absurd zaczyna gonić absurd, słowa są używane tak , że często nie mają nic wspólnego ze znaczeniem zapisanym w słownikach. W ten sposób zaczyna się robienie ludziom wody z mózgu.Może opozycji i tobie@Marian B. wydaje się, że ludzie zagubieni ,bezwolni, którymi jest wszystko jedno są łatwiejsi do sterowania. Jednak Polacy są bardziej inteligentni niż się opozycji wydaje.Pozdrawiam, życząc zdrowia i dobrego samopoczucia.

 5. Najwięcej do powiedzenia na temat PiS mają osoby, które zaliczają się do jego przeciwników.
  Macie tyle innych ciekawych spraw do opisania, np. sukcesy waszego senatora w walce z koronawirusem czy korzyści z jego wyboru dla naszego powiatu (nie licząc otwieranych cukierni).

  • Jestem tu pierwszy raz, ale ten nick to chyba walczącego o dobro zwierząt. Ja sobie dam: bobra szkoda. A wracając do tematu to nie rozumiem, dlaczego obrońca zwierząt broni pisu, czy to jakieś skojarzenia z Folwarkiem zwierzęcym? Ale tam chyba jaków nie było.

 6. Tak trochę dla równowagi.
  A ja doceniam wiele spraw, które w wymiarze Polski zostały przez PIS zrobione.
  Jakby ktoś chciał to wymienię. Ale jeśli ktoś wie, to jemu to nie jest potrzebne, a kto nie wie
  to szkoda dla niego czasu.

  • „Jakby ktoś chciał to wymienię. Ale jeśli ktoś wie, to jemu to nie jest potrzebne, a kto nie wie to szkoda dla niego czasu.” – gdzie jest ta równowaga? Bo nie złapałam :)

 7. A ten gość po prawej na zdjęciu to czasem nie ten co łazi po Koźlu i wrzuca codziennie fotki z tych spacerów?
  Ten PiS to ma krótką ławkę jednak.

 8. Jako największy zwolennik naPiSałem już wielokrotnie peany na cześć tej jedynej partii koleżków i koleżanek. Jestem przekonany, że wielokrotnie przełożona kandydatka znalazła swoje pierwsze eksponowane miejsce, a jest to ważne miejsce, będzie z pewnością trampoliną do lukratywnych, obfitych w sute profity stolców jeśli nie w regionie to z pewnością w kraju lub na placówkach zagranicznych , np Ułan Bator, nie mniej jednak Polska czeka na takich ekspertów.

  Partia PiS to partia ludzi dynamicznych i niewątpliwie z poczuciem humoru: 1mln samochodów elektrycznych, czy mieszkania po 2500zł/m2. Udało się zdecydowanie zrealizować obietnicę przyjaznego państwa, jest ono bardzo przychylne i kocha swoich obywateli, naprawdę, tej miłości jest tyle, że wielu czuje smak pałki czy paralizatora.
  Głosowanie na PiS jest głosowaniem na uczciwych ludzi, którzy za pan brat witają się, czy całują pierścienie dygnitarzy kościelnych, którzy zdecydowanie ukracają wszystkie słabości w swych szeregach. Nazwany niesłusznie Zerem zamyka pedofili w koloratkach jak miło, poszkodowani otrzymują zasądzone odszkodowania, wszystko się „dobrze załatwia” i nikt nie bawi się już w chowanego.

  Jaka szkoda, że wśród wielu osób głosowanie na PiS objawia się większym i to co raz bardziej większym obciachem i żenadą, tego to ja już nie potrafię zupełnie zrozumieć. Mój ból jest coraz większy, większy niż jego, że tak się dzieje i martwię się, że PiS może stracić zwycięstwo w 1 turze. No jak tak można, że objawił się nowy kandydat, Pan awaria, takiej manipulacji już od dawna nie widziałem.

 9. No i znowu ten gamoniowaty syn, albo wnuk eSBeka, czy też UBeka. Daj se chłopie siana i nie zamęczaj swoją chorą „twórczością”. Straciliście władzę bezpowrotnie (na nasze szczęcie) i trzeba się z tym pogodzić, a nie wylewać swoje żale, gdzie się da i kiedy się da. Idź się leczyć.

  • Jaki syn , jaki wnuk, ESbk we własnej osobie !! Mam co prawda 70 lat ale emerytura bardzo bardzo wysoka, PiS mnie nie znalazł i nic nie obciął ha ha ha, chwilowo nie mogę się wydostać do mojej rezydencji w okolicach Malagi ale jak tylko to będzie możliwe to lecę, rozmawiałem w tej sprawie z Sasinem, a on mnie wysłał do Matołka, ba sam na kwarantannie siedzi, z kopidołami się zadawał. Czekam na pierwsze loty rządowe by się zabrać przy okazji. Kuchciński woził całą rodzinę więc moi starzy znajomi ze szkolenia w Moskwie zawsze są gotowi do współpracy.

 10. Kto to jest ta Kukolka, skąd się ona u nas wzięła. Jeśli chodzi o efekty działalności politycznej to jak na razie zerowe. Prezydencka kampania wyborcza w powiecie żadna. W radzie miasta nic nowego nie wnosi Oprócz zdjęć w fejsie i wygłoszeniu kilku na pamięć wyuczonych zdań nic. Nieporozumienie i tyle.

 11. Rychu, taki lepszy Ryszardzie zdaje się, że masz rację, tak się prawdopodobnie stanie jeśli mamy takich działaczy jak Kukolka, Porowska, czy też społeczna asystentka w biurze poselskim Matuszykowa. Działalności nie widać w mieście i powiecie. Były banery, banerki, uśmiechy, obiecanki przedwyborcze, huczne z wielką pompą otwarcie biura poselskiego, a teraz co nic, zero działalnosci.

 12. Może to i dobrze że wymienili płoć na płotkę trudniej ją złowić , dłużej będzie na fali i może sama zacznie działać dla dobra miasta i mieszkańców a nie warszawskich elit.

 13. Jak się ludzie dowiedzą w jakich okolicznościach uciekała z Polski na zachód i dlaczego uciekała tak szybko to do reszty pogrzebie to PiS. Jak byście posłuchali, ale nie polecam, bo nuda straszna sesji naszych rajców tej z początku pandemi, jak królofa z Argentyny wróciła to usłyszycie jak radna k dba o interesy obecnego męża. Jak taka jest ważna to może coś zrobi ze strzelnicą, skoro Slawomirowi zmiękła rurka.

 14. Mówią że lokalna PO jest słaba ale trzech jej radnych robi w radzie miasta dziesięć razy więcej niż piątka radnych z PiSU
  Pani Kukolka nie zrobiła w niej kompletnie nic reszta siedzi i milczy. Czubek Kopeć Nowak po prostu ich zjadają na śniadanie. Wystarczy posłuchać transmisji tych nudziarskich sesji

  • Do @Ryszard, faktycznie widać te pseudo działania tej lokalnej PO-KO ( włącznie z tymi trzema radnymi ) od wielu miesięcy, szczególnie w ostatnim czasie. :)) Nie rozśmieszaj z tą propagandą na rzecz PO-KO. :)) :)))

  • Do @Ryszard. Na możliwości lokalnej PO-KO ( włącznie z tymi trzema radnymi ) w Kędzierzynie-Koźlu to zrobili wielkie g…wno. :)))

  • Sorki za słownictwo w moich wypowiedziach, lecz trzeba było dostawać do poziomu niektórych, bo mają problem z zrozumieniem wypowiedzi w formie kulturalnej.

 15. Czepiacie się wszyscy Pisu co mogą zrobić radni skoro jest ich aż 5 na 16 pachołków Pani Prezydent NIC .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Mówisz pachołków? Chyba będziesz niedługo przepraszał za ten wpis. I być może, albo raczej pewne, że jakąś kwotę dołączysz na cel społeczny. Przetrzyj ścierką skrzynkę pocztową zawczasu.

 16. w tym mieście nawet książki są na kwarantannie, żona była w bibliotece i tak jej powiedzieli a szpital stoi prawie pusty może by tak przenieść chore książki do szpitala i żeby wyzdrowiały, gdzie są granice tego szaleństwa pani kukolka

 17. Wydatki Dudy w roku 2018:
  zakładki książek kosztowały 38 tys., apaszki dla Agaty Dudy – 18 tys., wieczne pióra – 158 tys.

  jak już wcześniej wspomniałem, skromna i uczciwa to partia jest, a ponoć poprzednicy kradli bardziej i … Ziobro nikogo nie oskarżył, przypadek?

 18. Mam pytanie do „nowej”szefowej PiS-u w Kędzierzynie-Kożlu:dlaczego w naszym mieście wiszą banery z Prezydentem A.Dudą,a pani Marszałek Sejmu jeszcze NIE ogłosiła terminu wyborów???To podlega karze!

  • Problem jest głębszy niż sądzisz. Poprzednie wybory się formalnie nie skończyły, ponieważ drukarka Morawieckiego nie zrobiła brrr, brrrr i nie ma publikacji uchwały PKW w Dzienniku Ustaw.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj