Katarzyna Kukolka-Bogocz odpowiada za kampanię prezydencką PiS w Kędzierzynie-Koźlu. WIDEO

15

W tym roku Polacy znów pójdą do urn – będą wybierać prezydenta. Prawo i Sprawiedliwość w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim już szykuje się do kampanii. Wojewoda Adrian Czubak, zarazem pełnomocnik PiS w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim, przedstawił pełnomocnika wyborczego, którym została radna miejska Katarzyna Kukolka-Bogocz. Wideo:

15 KOMENTARZE

 1. Ble, ble, ble. Ma być miło i to by było na tyle. Z prawej jakiś cyc, który tylko w oczy szczypie i więcej nic. Czyżby ktoś chciałby już dzisiaj przypisać sobie ewentualny sukces wyborczy PAD w K-Koźlu?

 2. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
  Nie można być Prezydentem wszystkich Polaków.
  PAD ma określone poglądy (czasem dość radykalne) na naszą rzeczywistość. W dużej mierze zgodne z PIS-em. I dobrze bo działają w jednym kierunku.
  Jest to lepsze od wojen na górze.
  Jak ktoś podziela Jego poglądy to na Niego zagłosuje.
  Tak działa demokracja.

 3. Mówia ludzie, że podobno ta pani w środku na zdjęciu miała jakiś epizod z SKOK-iem w Azotach. Pytają też, czy mówiła o tym władzom PiS-u?

  • Wg ciebie jest coraz ciekawiej? Wg mnie jest coraz smutniej! Niektórych nie obchodzą wcale ludzie, bo do samorządu idą tylko po kasę?

 4. Co pełnomocnik wyborczy PiS-u na powiat K-K ma wspólnego z SKOK-iem.
  Dziwne, bo o tym SKOK-u nic nie mówiła i nie mówi. Mroczna tajemnica jakaś? Może się dowiemy prawdy. Ktoś powiedział, że prawda wyzwala.

 5. Mam pytanie do pani radnej miejskiej szefowej klubu i pełnomocnik powiatowego sztabu wyborczego PiS-u Kukolki dlaczego w naszym mieście i powiecie nie ma plakatów i banerów naszego kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy. Dlaczego pani pełnomocnik nie wywiesiła plakatów na szybach swojego lokalu. Czyżby jej te plakaty nie pasowały?

 6. Bo co innego jak się picuje i leje wodę, a co innego jak trzeba plakaty pokleić na szybach w swoim lokalu. Słowem picu, picu fotomantaż. Wyrażnie widać, że ważniejszy jest geszeft i zarabianie kasiury niż PiS. Partia jest tylko potrzebna jako narzedzie dla polepszenie prowadzonych interesów.

 7. Przegrana PAD w powiecie i mieście K-K jest wynikiem fatalnej kampanii wyborczej. Za to powinna być rozliczona Kukolka i Porowska. PiS-u w Kędzierzyie-Koźlu nie ma. Jest za to mało przekonywujaca, niemrawa grupka o zaawansowanym .

  • Gościu z godz. 7.23 – nie podszywaj się pode mnie.
   Wrzeszcząca wszędzie Porowska zaszkodziła PAD na opolszczyźnie. Nie wystarczy krzyczeć na wiecach, trzeba jeszcze sobą reprezentować pewne wartości. O negatywny elektorat jest bardzo łatwo i to się tej pani udało. Czas na zmiany.

Skomentuj