Karolina Bury w koronie. Kędzierzynianka została wicemiss Dolnego Śląska

25

Za nami gala finałowa konkursu piękności Miss Polonia Dolnego Śląska 2020. W rywalizacji na piękno, wdzięk i grację bardzo dobrze poradziła sobie kędzierzynianka Karolina Bury – zdobyła tytuł trzeciej wicemiss.

Gala finałowa konkursu odbyła się w piątkowy wieczór na Stadionie Wrocław. Kandydatki prezentowały się w różnych kreacjach, zabiegając o uznanie jury. Tytuł najpiękniejszej przypadł Ewie Jakubiec z Wrocławia. Koronę trzeciej wicemiss zdobyła natomiast Karolina Bury w z Kędzierzyna-Koźla.

– Ogólnie mega przygoda! Już się dostałam do ćwierćfinału Miss Polski. Bałam się szczerze, że nie wejdę do Top 20, a tutaj nagle przeszłam, później Top 10 i zostałam III- Vicemiss – opowiada Karolina.

W konkursie mogły startować dziewczyny z Opolszczyzny, ponieważ w naszym regionie nie został on zorganizowany.

25 KOMENTARZE

  1. To są jakieś jądra chyba. Strach pomyśleć jak się prezentowały pozostałe kandydatki. Chyba, że wybory odbywały się w ciemności.

  2. Klony, klony, glonojady. Dziewuchy teraz podobne do siebie – napompowane usta, policzki, tak samo zrobione brwi, rzęsy przyklejone, wykonturowane, bo przecież taka moda. W czym tu wybierać jak to od młodego sama sztuczność. Brr, aż strach pomyśleć jak te wszystkie „piękności” wyglądają bez w/w wspomagaczy

  3. Następny zawadził jak łysy grzywką o kant kuli. Czego mam komuś zazdrościć? Bo nie trybię. A kto jest niby taki uroczy? Bo nie wiem czy sobie żarty stroisz, czy masz bielmo na oczach. To są wybory miss, więc jakiś poziom powinien być utrzymany. To tak jak bym chciał startować w mistrzostwach w wyciskaniu sztangą wiedząc, że potrafię wycisnąć jedynie pryszcza bo nie mam więcej siły.

  4. Konkurs miss,dobre miejsce-teraz wyjazd do Stanów na zaproszenie Gortata.(nieważne w jaki sposób ale się udało)Oj chyba kędzierzyńska dziewczynka wchodzi na wyższy poziom>Tylko żeby dobrze wykorzystała swoje pięć minut i załatwiła sobie przepustkę na solony.Powodzenia w zdobywaniu świata

Skomentuj