Karolina Bury może zostać Miss Dolnego Śląska i liczy na nasze wsparcie! Wciąż trwa głosowanie

11

Karolina Bury to pochodząca z Kędzierzyna-Koźla śliczna dziewczyna, która ubiega się o tytuł Miss Dolnego Śląska. Można na nią głosować jeszcze tylko dzisiaj do godziny 23:59!

Karolina Stefania Bury to menedżerka zespołu Infiniti Lejdis ZAKSA Cheerleaders, znana jako cheerleaderka Grupy Azoty ZAKSA, wciąż tańczy w grupie cheerleaderskiej we Wrocławiu. Karolina to nie tylko piękna twarz i ciało, ale również niezwykły umysł. Już niedługo będzie bronić swój kolejny tytuł naukowy.

Zdecydowałam się kandydować z czystej ciekawości. Rozmawiałam pewnego dnia z moją siostrą o tym wszystkim, co dzieje się wokół konkursów na miss, dużo różnych plotek się słyszy… Stwierdziłam, że sama muszę się przekonać, jak to jest naprawdę. Jestem osobą, która zawsze ma swoje zdanie na różne tematy, nie słucham plotek. Dlatego właśnie próbuje swoich sił, by samej na własnej skórze przekonać się jak to jest… i wyrobić sobie własne zdanie – mówi Karolina Bury.

Dla mnie to ogromne wyróżnienie, że dostałam się do finału. Naprawdę nie spodziewałam się… Nie sądziłam, że ludzie będą chcieli na mnie głosować. To wszystko jest takie miłe. Dziękuje za słowa wsparcia, za miłe wiadomości, za głosy, to wszystko upewnia mnie w tym jak niesamowitych ludzi mam wokół siebie – przyznaje Karolina.

Głosowanie na kandydatki trwa do 17 września do godziny 23.59

Więcej szczegółów :  http://missdolnegoslaska.pl/glosowanie-sms

 * GŁOSOWANIE FACEBOOK
– Głosowanie trwa do 17 września do godz. 23:59
– 1 lajk = 0,5 pkt
– Aby głos był ważny należy polubić Miss Dolnego Śląska

* GŁOSOWANIE INSTAGRAM
– Głosowanie trwa do 17 września do godz. 23:59
– 1 lajk = 0,75 pkt
– Aby głos był ważny należy zaobserwować @missdolnegoslaska

 * GŁOSOWANIE SMS PREMIUM
– Głosowanie trwa do 17 września do godz. 23:59
– Głosowanie odbywa się za pomocą SMS-ów nadesłanych na numer:
a) 7248 – 1 punkt, koszt 2,46 zł z VAT,
b) 74567 – 4 punkty, koszt 4.92 zł z VAT,
c) 79567 – 12 punktów, koszt 11,07 zł z VAT,
d) 91983 – 30 punktów, koszt 23,37 zł z VAT.

Głosowanie SMS dokonuje się poprzez przesłanie SMS na jeden z numerów podanych podanych wyżej w treści SMS wpisując MDL. po kropce wpisując numer wybranej kandydatki.
– Głosy z SMS można sprawdzać na http://missdolnegoslaska.pl/glosowanie-sms/

 * GŁOSOWANIE przez zakup WIRTUALNEGO BILETU
– Głosowanie odbywać się będzie za pomocą zakupu wirtualnego biletu przez portal evenea (https://app.evenea.pl/event/wirtualnybiletmdl/) i będzie trwało do 17 września do godz. 23:59
-Głosowanie odbywa się przez podanie danych kandydatki, na którą się głosuje podczas zakupu jednego z trzech rodzajów biletów

* SUMOWANIE PUNKTÓW
Na wynik głosowania zbierają się punkty według następującego przelicznika (ilość lajków fb x 0,5) + (ilość polubień zdjęcia na instagramie x 0,75) + ilość głosów z głosowania SMS + ilość punktów z wirtualnych biletów. regulamin konkursu www.re9.pl/76x

 * Ważna informacja:
W dniu 12.12.2018 Operatorzy GSM wprowadzili limity kwot na usługi PREMIUM RATE. Jeśli jakaś osoba nie może wysłać SMS PREMIUM powinien skontaktować się bezpośrednio ze swoim Operatorem GSM w celu odblokowania usługi PREMIUM lub podniesienia limitu.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie http://www.limit.net.pl/pl

11 KOMENTARZE

  1. Wy młodzi jesteście piękni, wszystko przed wami, a co takiemu piernikowi jak ja zostało. Oszukiwanie na kilometrówce, zmiany parti co kilka lat, ustawianie dzieci na stołkach. Smutne to me życie w służbie Was polski narodzie.
    Ciesz się życiem dziewczyno, korzystaj i zwyciężaj.

Skomentuj