Karolina Bury dzieli się wrażeniami po występie podczas Polskiej Nocy w Waszyngtonie

1
Foto: Washington Wizards

To był wieczór pełen wrażeń, który Karolina Bury zapamięta na długo. Kędzierzynianka wraz z zespołem Cheerleaders Wrocław zatańczyła podczas sobotniej Polskiej Nocy w NBA w Waszyngtonie.

O przygotowaniach kędzierzynianki do występu podczas Polskiej Nocy w NBA pisaliśmy na łamach naszego portalu już dwukrotnie. Wielki dzień kędzierzynianki i jej koleżanek z zespołu Cheerleaders Wrocław miał miejsc w sobotę. Polskie tancerki zaprezentowały swoje umiejętności przed kilkunastotysięczną publicznością. Już po występie zapytaliśmy Karolinę o wrażenia.

– Emocje, które towarzyszyły nam podczas meczu, są niezapomniane. Miałam wrażenie, że cały występ trwał 10 sekund. Widownia była fenomenalna, dziewczyny z Cheerleaders Wizards przyjęły nas z taką serdecznością, jakbyśmy znały się od lat, a jedynie nie widziały jakiś czas. Nigdy wcześniej nie przeżyłam czegoś podobnego, takiej energii i siły. Wszystko było perfekcyjne – zachwalała kędzierzynianka.

Dziewczyny z Cheerleaders Wrocław w USA mogły poczuć się jak w domu. W trakcie polskiej nocy na widowni hali Verizon Center zasiadło wielu naszych rodaków. – Wychodząc na parkiet u każdej osoby znajdującej się w hali można było zauważyć polski akcent, było to coś cudownego! W tę noc nie było ważne gdzie się urodziłeś ani jakiej jesteś narodowości – wszyscy uczcili nasz kraj – relacjonuje Karolina.

Tak zaprezentowały się cheerleaderki z Wrocławia w Waszyngtonie:

 

1 KOMENTARZ

  1. Nie potrafię zdecydować co jest bardziej żenujące – cały ten samczy spektakl traktujący kobiety przedmiotowo, czy same kobiety biorące w nim udział, przeświadczone o swojej niebywałej urodzie…

Skomentuj