Karnawałowa zabawa w szczytnym celu. W Kędzierzynie-Koźlu po raz trzeci odbędzie się Bal Biznesu

0
Uczestnicy Balu Biznesu w roku 2016...

To już staje się tradycją – ludzie biznesu i samorządu związani z Kędzierzynem-Koźlem po raz trzeci będą bawić się na Balu Biznesu, który organizuje Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy. Impreza ma szczytny cel – zebrane fundusze zostaną przekazanie na cele charytatywne. W zeszłym roku było to ponad 30 tys. zł.

Bal odbędzie się w dniu 03.02.2016 r. o godzinie 19.00 w Hotelu Solidaris przy ulicy Ludwika Waryńskiego 7 w Kędzierzynie-Koźlu. Imprezę poprowadzi Piotr Bałtorczyk. Motyw balu to „W blasku Glamour”. Obowiązywać będą stroje wieczorowe.

...i w roku 2015.
…i w roku 2015.

– Zależy nam na tym, aby budować dobrą markę Kędzierzyna-Koźla, jako miasta przyjaznego dla biznesu, zintegrowanego oraz otwartego na dialog i współpracę – tłumaczą organizatorzy. – Mamy nadzieję gościć przedstawicieli lokalnego biznesu, nauki, mediów, samorządu oraz pozostałych partnerów biznesowych Kędzierzyńsko Kozielskiego Parku Przemysłowego. Przewidujemy ciekawy program artystyczny oraz liczne atrakcje rozrywkowe. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych oraz wspólnej zabawy i integracji.

Podczas balu po raz pierwszy wyłonieni zostaną laureaci konkursu Kozły Biznesu – dowiedz się więcej. Przeprowadzone zostaną również aukcje dobroczynne.

Uczestnictwo w Balu Biznesu jest odpłatne – aby zarezerwować miejsce, należy skontaktować się z Kędzierzyńsko-Kozielskim Parkiem Przemysłowym lub Hotelem Solidaris.

Skomentuj