Karetki i pacjenci mogą już dojechać pod przychodnię. Kończy się remont ulicy Łokietka

1

Dobiega końca rozpoczęty jesienią remont ulicy Łokietka na osiedlu Piastów. W ramach inwestycji po wielu latach udało się przedłużyć drogę do ośrodka zdrowia.

Ułatwi to dojazd do przychodni mieszkańcom oraz karetkom. Wcześniej w tym miejscu był duży plac wyłożony starymi płytkami chodnikowymi oraz charakterystyczne „murki” i kamienne klomby. Wszystko to zostało wyburzone.

Przy ośrodku zdrowia powstały miejsca parkingowe, a wzdłuż całej ulicy będzie wymienione oświetlenie. Po obu stronach drogi powstały też nowe chodniki. Inwestycję na zlecenie urzędu miasta realizuje firma Transkom Robert Białdyga z Jaryszowa, a wartość prac to ponad 1,8 mln zł.

1 KOMENTARZ

  1. Inwestycja miala byc zakonczona 12 grudnia,miesiac opóznienia a konca nie widac.Stoja latarnie,czesc bez lamp nic nie swieci,ciemno.Niebieska farba ktora zostaly oznaczone miejsca parkingowe dla osob niepelnosprawnych juz po kilku dniach od pomalowania zaczela odpadac a najlepszy jest przystanek autobusowy lini 5,brawo projektant brawo wykonawcy tego bubla.

Skomentuj