Kampania Rafała Trzaskowskiego na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Posłowie i radny wyszli do mieszkańców

59

To już ostatnia prosta przed niedzielnymi wyborami głowy państwa. W środę do głosowania na Rafała Trzaskowskiego mieszkańców Kędzierzyna-Koźla namawiali posłowie Tomasz Kostuś i Witold Zembaczyński, a także radny miejski i szef lokalnej Platformy Obywatelskiej Michał Nowak.

Polityków można było spotkać w rejonie ulicy Wojska Polskiego oraz na Starym Mieście.

– Dzisiejsza akcja była bardzo spontaniczna, bez wielkiej reklamy i wielkich zapowiedzi. Nawet w tak sprzyjających Rafałowi Trzaskowskiemu miejscach jak Kędzierzyn-Koźle warto do ostatnich chwil przed ciszą wyborczą być aktywnym, bo – jestem o tym przekonany – wybory rozstrzygną się niewielką większością głosów, tak jak pięć lat temu – mówi Michał Nowak.

– Billboardy i plakaty są ważne, ale dla mnie najważniejszy jest kontakt z wyborcami, możliwość wsłuchania się w ich opinie – powiedział nam poseł Tomasz Kostuś. – Kędzierzyn-Koźle to drugi co do wielkości ośrodek polityczny, gospodarczy i kulturalny w naszym województwie, więc po prostu musiał się znaleźć na naszej trasie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej wizyty, czuliśmy pozytywną energię i wiarę w zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego. Oczywiście nie wszystkie rozmowy były z jego i naszymi sympatykami, ale wiele ludzi deklarowało, że odda na niego głos. 28 czerwca na pewno nie będzie ostatecznego rozstrzygnięcia, 12 lipca będzie II tura. Zapewniam, że przed nią jeszcze raz spotkamy się na ulicach Kędzierzyna-Koźla i ościennych miejscowości, pewnie w jeszcze silniejszym składzie.

Kampania wyborcza w Kędzierzynie-Koźlu nabrała tempa dopiero w ostatnich dniach. Niestety, w jej trakcie żaden z kandydatów nie zdecydował się na odwiedzenie naszego miasta i już się na to nie zanosi.

59 KOMENTARZE

 1. Trzaskowski, mason z grupy bilderberg, sponsorowany przez węgierskiego żyda sorosa, sciganego w kilku krajach listem gończym. Super wybór, jak juda lecący do trumpka po wytyczne, wszyscy WON nie ma na kogo głosować, jeżeli rządzi nami jakis pan, a polska jest korporacją zarejestrowaną w usa. Tylko bojkot wyborów!

 2. „Dzisiejsza akcja była bardzo spontaniczna, bez wielkiej reklamy i wielkich zapowiedzi.” Śmiech, raczej efekt konkurencji wymusił to spontaniczne działanie. Na zdjęciach widać nachalne wciskanie ulotek ludziom i brak entuzjazmu z ich strony na to. Nawet nie ma tych 30 ludzi jak przy akcji PIS. Gdzie te tłumy dla POKO ? Chyba faktycznie te 3500 podpisów to tylko wymysły Nowaka i Masełki by ładniej to wyglądało przed …

 3. Teraz Nowak twierdzi wybory rozstrzygną się niewielką większością głosów. Nie dawno stwierdził zaś, że PO nie daje żadnych szans PIS w Kędzierzynie-Koźlu. Nie ma również artykułu o spotkaniu posła Kamila Bortniczuka (Porozumienie) z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla. Widać Nowak nie wypadł dobrze na nim.
  Czyżby zaczął wątpić w sukces POKO ???
  Nie ma artykułu o otwarciu szpitala powiatowego w Koźlu dla pacjentów nie chorujących na SARS-CoV-2 ???
  Czyżby był zakaz pisania o tym ???
  Panie Nowak i posłowie KO Tomasz Kostuś i Witold Zembaczyński, zechcielibyście opowiedzieć mieszkańcom o przyszłej edukacji dzieci i młodzieży np. o masturbacji dzieci w wieku od 4 lat wzwyż. zgodnej z waszą ideologią. My mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla czekamy na to !!!

  • Tak trudno zrozumieć że wynik wyborów w Polsce to co innego niż wynik wyborów w Kędzierzynie-Koźlu? Widać Nowak za inteligentny dla ciebie a na spotkaniu słyszałem wypadł dobrze i parę kłamstw Bortniczuka na temat wiecu w Opolu sprostował

   • @jo-jo, jak trafnie ktoś określił:” Fabryką władzy jest sfera publiczna i fabryka ta musi pracować nieustannie, a nie raz na pięć lat” Można ocenić każdego kandydat na urząd PREZYDENTA co zrobił pezez 5 ostatnich lat i komu lub czemu służył: LUDZIOM czy mamonie?
    Wyborcy to nie”mocherowe berty” potrafią wybrać najlepszego kandydata, który będzie dla NICH, a nie dla elyty czy sztucznej arystokracyji rodem z siermiężnego PRL-u.

 4. W pierwszej chwili pomyślałem, że ten w środku, to Szczerba. Okulary, głupkowaty uśmiech. Tylko pytanie pozostało. Czy te ulotki wyrzucać do żółtych czy do czarnych pojemników?!

 5. Tak jak i pisowcy z Porowska na czele, jak trzeba to przyjedzie i nie wstydzi się że w przerwach między wyborami nic dla tego miasta nie robi

 6. Tylko Trzaskowski, cała reszta z PiS wychodzi na ulicę jak potrzebuje głosów, tak właśnie robi Portkowska, Czochrająca z asystentkami i rudym krasnalem.

  To nie jest mowa nienawiści, taka bowiem poleciała w stronę młodzieży z transparentem KLIMAT 2m od Kłamczyńskiego Matołusza, geriatria w ataku przepełniona miłością i z płatkiem w ustach.

 7. Kędzierzynianie! Oświadczam wam uroczyście, że w tej osadzie Prince Rafael przegrać nie może. Dlatego też wysłałem trzy moje najbardziej uniżone kreatury: Toadiego i dwa Ogry, aby wsparli kandydaturę Princa wśród miejscowego pospólstwa.
  Wasz Najmilszy i Ukochańszy
  JXM Sigmund Ightorn.

 8. Walka wyborcza w pełni mam tylko jedno pytanie dlaczego w Kędzierzynie są niszczone tylko
  banery Andrzeja Dudy pozostałych kandydatów są nieruszone ciekawe kto to robi. Jeżeli nie wiadomo kto to wiadomo kto. Są to chwyty poniżej pasa.

 9. Wybralbym Korwina Mikke, tyle ze nie startuje- zrobilby” porzadek” z wszystkimi partiami w polsce. Jego autyzm uzdrowilby sytuacje w rozbestwionej polsce!!

 10. Han Solo i przy okazji ma zdjęcie z Bortniczukiem . sprawdz jak było na tym spotkaniu. Bortniczuk nie musiał go autować ludzie zrobili to za niego. było nawet wesoło jak Nowak się wił.dlatego nie ma na kk24 żadnego sprawozdania . nawet takiego jak ten powyżej- trzech facetów wciska zniesmaczonym mieszkańcom ulotki.

 11. han solo .Byłeś tam widziałeś,?nie byłeś. nie wszedł do jaskini lwa tylko wpełzł .ludzie go wyłapali.Było nawet wesoło jak robił zdjecie z Bartniczukiem bo nie umiał się sensownie wymigać. Proszę się go spytać z jaką kartką było to zjięcie.
  a kto na tych zdięciach był uśmiechnięty?

  • xxx a ty tam byłeś może że wiesz? ja nie byłem tylko czytam co w internetach. Oglądam filmik gdzie gada z Newadziszem i gładyszem jak z kumplami miło i kulturalnie. Zdjęcie sam wrzucił na swój profil więc chyba jest zadowolony z niego dał przykład Bortniczukowi który w Opolu obrażał ludzi na wiecu trzaska

 12. Duda mówi: odwiedziłem wszystkie powiaty w Polsce.
  Żeby nie powiedzieć, że to kłamstwo, należy ustalić, że powiat K-K nie leży w Polsce.
  W KK 15 marca 2015r. był kandydat A. Duda, ale prezydenta A. Dudy nie było tu nigdy.

 13. Trzaskowski wypierdek sorosowy jak wygra wybory wprowadzi gender będziemy pracować do 70 lat rozkradną majątek narodowy razem z Tuskiem zostanie nam tylko gołą dupa

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj