Kammel, Kusznierewicz, Mela i inni. Znamy program Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

0

Już tylko sześć tygodni dzieli nas od drugiej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Opolszczyźnie. Koordynatorem akcji w regionie ponownie jest Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o. Znamy już ramowy program wydarzenia oraz nazwiska gości, którzy pojawią się w naszym mieście.

W tym roku koordynator regionalny Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości ograniczył liczbę wydarzeń organizowanych w ramach imprezy, stawiając na mocne nazwiska zaproszonych gości. Impreza została podzielona na cztery segmenty tematyczne.

Poniedziałek, 14 listopada to Dzień Biznesu. W Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się debata „Co lepsze: konkurowanie, czy współpracowanie?”. Poprowadzi ją Roman Młodkowski, dziennikarz ekonomiczny, manager mediów i niezależny konsultant.

Wtorek, 15 listopada będzie Dniem Rozwoju. Z uczestnikami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Opolszczyźnie spotka się znany dziennikarz, prezenter i producent telewizyjny Tomasz Kammel, który poprowadzi wykład z zakresu komunikacji „Jak gadać, żeby się dogadać?”. Drugim wydarzeniem tego dnia będzie spotkanie z Patrycją Kosiarkiewicz – wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, która wykona koncert oraz poprowadzi warsztaty coachingowe dla kobiet.

Czwartek, 17 listopada to Dzień Sportu. Na Opolszczyźnie zagości profesor Grzegorz Kołodko. Znany ekonomista, polityk i jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych. Prywatnie jest tez zapalonym podróżnikiem i maratończykiem. W ramach ŚTP poprowadzi on wykład „Biegiem przez świat”.

Kolejnym uczestnikiem wydarzenia będzie Mateusz Kusznierewicz. Mistrz olimpijski i mistrz świata w żeglarstwie wystąpi na Opolszczyźnie z wykładem „Złap wiatr w żagle biznesu”.

Ostatni dzień obchodów ŚTP w regionie, piątek, 18 listopada to Dzień Młodzieży. Z tej okazji na Opolszczyznę zawita Jan Mela, najmłodszy w historii zdobywca obu biegunów, a jednocześnie pierwszy niepełnosprawny, który dokonał tego wyczynu. Wygłosi wykład „ Niemożliwe jest tylko w naszej głowie”.

Szczegółowy program obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości już wkrótce pojawi się na stronie Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego oraz Kędzierzyńsko-Kozielskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj